Z1atan kullanıcısının son içeriği

1. Z

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

1 senedir note 10 lite kullanıyorum inanır mısınız ilk aldığım aylarda 40 50 dkka arası full sarj oluyordu. Genelde 20 seviyesinde sarja takıyorum. Ancak özellikle android 11 ve sonrasında gelen güncellemer sonucunda inanılmaz bir şekilde yavaş sarj olma durumu başladı. 1.30 2 saat arasında full...
  2. Z

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Gayet güzel bir sonuç. Ancak ben miui 11 de iken yani tel de gelen ilk sürüm le 20 sarjda 9 10 saat alıyordum 0 oyun ile. her gelen güncelleme sonrası bu süreler bende 10 11 saatlerden 8 küsür saatlere kadar düştü. Hep 20. sarjda sarja takarım ben ama 1 sene öncesiyle şimdiki arasında neredeyse...
  3. Z

Yardım aşırı ısınma

Demek istediğimi anlamamışsınız. Ben o değerler için her ne kadar yaz ayında olsak bile normal olmadığını söyledim. Düşünün sürekli o sıcaklarda telefon kullanmak ciddi zararlar verebilir ancak sizin de dediğiniz gibi havaların 38 40 dereceleri bulduğu yerde telefon için o sıcaklık değerleri...
  4. Z

Yardım aşırı ısınma

Bu normal kullanımdaki ısı değerleri mi ? Yani sosyal medya vs. kullanımı varken ve oyun olmadan ki durumdaki ısı değerleri ise özellikle batarya çok sıcak. Bataryanın bu kadar sıcak olduğu yerde işlemci hiç yoksa 50 derecelerdir. Yanlış bilmiyorsam batarya sıcaklığı ortalama oyun olmadan ki...
  5. Z

Yardım aşırı ısınma

Antutu veya cpuz programları üzerinden ısı değerleri ssini atarbilirsen bir yorum yapabiliriz.
  6. Z

Hocam sadece wp insta ile 17 saat aldıysanız çok fantastik olur. Bence bu 17 saat içinde dizi filim video ve ekstra wp insta vs var.. Oyun olarak zaten bu süre alınamaz ki alan telefonda şuan piyasa da yoktur. Ben de 12.5 kullanıyorum resette attım ancak full wifi kullanmama rağmen 9 10 saat...
  7. Z

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Hocam sizden rica etsem bir dahaki oynadığınızda 20 30 dkka bana cpuz ya da aid64ten ısı değerlerini atar mısınız ? Karşılaştırayım bende.
  8. Z

Arkadaşlar sizde benim gibi bu telefonun gereğinden fazla ısındığını düşünüyor musunuz ? Çok oyun oynamıyorum ancak bazenleri pes mobile giriyorum bir 30 40 dkka sonra telefon neredeyse alev gibi oluyor. Evet yaz ayındayız ancak kışında az ısınmıyordu yani. Bence bu telefonun bazı kronik...
  9. Z

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

hocam bende de akım kesme olayı var. Tel sarjda 2 saat kaldı ama hala 97 98 de takılı kaldı sarj yüzdesi. Bunun çözümü şimidlik nedir ? 97 98 oldumu çıkarmamam mı gerekiyor ? Bir de bir zararı olmasın bu durumun
  10. Z

mobil veri de çok sarj yiyor. Ben hep wifi kullanıyorum 8 9 saat süre alıyorum ancak hep mobil veri kullansam herhalde 8 9 saat alamam gibi..
  11. Z

öyle az deyince üzülmüyor da değilim :D ancak nt10lite kullanan her on kişinin 5 ve 6 sında bu batarya sorunu var. Ben 6 aydır kullanıyorum bu teli ilk aldığım dabir ay filan sadece 6 7 saat ekran süresi aldım sonra 9 10 saatlere kara çıktı ortalama tek sarj ile miuı 11 de iken zorlasam 11...
  12. Z

bende hiç oyun oynamıyorum sizinle neredeyse aynı kullanımım var ama dediğim gibi yüzde 50 lerde 5 6 saat veriyor bende. Full wifi ekstra konum blth vs kapalı
  13. Z

yüzde 50 de nasıl 7 8 saat alıyordunuz hocam ? Ben 5 6 saat alıyorum hep. Siz de kullanım nasıl oyun var mı yt, dizi, video vs var mı varsa kaç saat ?
  14. Z

Yardım Miui theme editör | Sürekli eski temaya dönüyor

Merhaba arkadaşlar. Telefonum note 10 lite ve garantili cihaz. Harici tema yüklemek istediğimde theme editörden yaklaşık 1 saat sonra varsayılan temaya dönüyor. O kadar güzel tema var ama yükleyemiyorum bu durumdan ötürü. Var mı çözümü olan arkadaşlar ?
  15. Z

ya bu amoled yanığı bende de var mıdır acaba ? Bende 5 aydır kullanıyorum teli de gerekli olmadıkça yüksek parlaklıkta kullanmıyorum. Ama şarj olurken vs çok ısınıyor eğer bunun da o yanığa etkisi varsa vay halimize.. Bu arada yanık olup olmadığını en basit nasıl anlayabilirm ?
Üst Alt