Yuzarsif28 kullanıcısının son içeriği

1. Y

İpucu VODAFONE Bedava İnternet , Haftada 3 kez Hediye Çarkı Çevirme Hilesi...

Merhabalar ben vodafone Shop bayii (yetkili ana bayii) de çalışıyorum. Bu yaptığınız yasal değil arkadaşlar devletin BTK kurumu bu gibi durumların önüne geçebilmek için operatorler ile birlikte çalışmaktadır. Her üç ayda bir bilgi transferi gerçekleşir nasıl ki çift fatura ödemiş olduğunda...
  2. Y

Sohbet Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Saçmalığı

Arkadaşlar ben telefon sektöründe çalışıyorum yaklaşık 3 senedir, bizden mesela müşteri sıfır cihaz alıyor örneğin fiyatı 3000 bunu nakite dönüştürmek istiyor (tersine veya bozdurma cihaz denilir) ve verilen maksimum para 1800 veya 1900 oluyor daha kutusu dahi açılmamış hemde. Kısacası faturası...
  3. Y

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Ben bu şekilde buldum yolu zaten çok bariz belliydi terleme ile vs biriken toz çok kalın bir katman oluşturmuş ki bu artık günümüz telefonların bir kısmında baş gösterir oldu.
  4. Y

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Bazen dediğiniz gibi olabiliyor evet, çevremde 8 tane aynı kişi aynı telefonu deniyoruz ve çözüm aynı şekilde geldi.(Telefoncuyum o yüzden dikkatli açtım )
  5. Y

Arkadaşlar ses kısıklığı yazılım ile alakalı değil, Iphone 7'lerde de bu durum mevcut. Ahize kısmı çok ince bir yapı ile örtüldüğü için ufak bir terlemede muazzam toz tutuyor ve bir beton gibi oluyor o kısım. Çözümüne gelecek olursak dikkatli bir şekilde birkaç delik açmak lazım, görüntü olarak...
  6. Y

Satış Orjinal Iphone şarj adaptörü, kablosu ve kulaklığı

Dosya yükleme yapmıştım ama sanırım iptal olmuş tekrardan yüklüyorum.
  7. Y

Satış Orjinal Iphone şarj adaptörü, kablosu ve kulaklığı

Ürün sıfır ambalajı üzerinde duruyor kargo ile gönderim yaparım arkadaşlar. Hepsi orjinal üründür aksesuar çeki ile aldım mı note 3 kullandığım için satıyorum ürünleri. Hepsini almaya kalksanız ortalama 250-350Tl arası tutacaktır.
  8. Y

Satıldı Orjinal samsung (brighstar) sıfır şarj aleti (Micro USB)

Ürün sıfır ambalajı üzerinde duruyor kargo ile gönderim yaparım arkadaşlar. Fiyat konusuna gelince 90Tl'dir kendi satış fiyatı 120Tl'dir.
Üst Alt