Yuzarsf kullanıcısının son içeriği

1. Yuzarsf

Yardım HyperOS

metin hocam bende ondan tereddüte kaldım ama russia için de çıkmış gözüküyor ve baktığımda russia romu 12 pro için değil gibi işlemciler aynı olduğu için aklımda yükleme fikri var siz ne dersiniz brick olurmu cihaz 1710141363 H.kadioglu hocam bakma şansınız varmı aceba sizin düşünceniz nedir
  2. Yuzarsf

Yardım HyperOS

Arkadaşlar Note 10 Pro Cİhazım İçin HyperOS Updates Sitesinde OS1.0.1.0.THGEUXM Sürümü Gözüküyor Cihazım İçin HyperOs Çıktımı Aceba
  3. Yuzarsf

Yardım Yazılımsal imei

cihazınıza imei repair yapılması için direnç işlemi yapılması gerekir teknik destek almanızı öneririm tek başınıza yapabileceğiniz bir işlem değildir
  4. Yuzarsf

Yardım Ekran kararma sorunu

Otomatik parlaklık kapalı sorun çözüldü ise sorun yoktur hocam otomatik parlaklık sensöre gelen ışığa göre ekranın parlaklığını azaltıp yükseltir sorun yok bence
  5. Yuzarsf

Yardım Ekran kararma sorunu

gün ışığı modunu veya otomatik parlaklığı kapatın hocam düzelmezse donanımsal sorundur büyük ihtimal
  6. Yuzarsf

Yardım mi 8 se vo wifi

github üzerinden volte ve vowifi açma modülleri var cihazınızda magisk kuruluysa deneyin
  7. Yuzarsf

Soru ağtürü sekmesi

hocam *#*#4636#*#* yapıp takılı sim numarasını seçiyorsunuz daha sonra tercih edilen ağ türü diye yazması gerek altta ordan seçebilirsiniz
  8. Yuzarsf

Uygulama bakimzi - ROOT'lu Qualcomm Snapdragon cihazlar için güçlü bir araç

Veriyorum hocam açmaya çalıştığımda magisk üzerinden root izni verildi yazıyor sadece
  9. Yuzarsf

Uygulama bakimzi - ROOT'lu Qualcomm Snapdragon cihazlar için güçlü bir araç

hocam note 10 pro cihazıma indirdim root yetkisi isteyip açılmadı uygulama üzerine basıyorum hiç tepki yok
  10. Yuzarsf

Yardım Cihaz bilgisayar görmüyor

hocam cihaz açıkken adb devices komutunu deneyin cihazı görüyormu yada fastboot modda fastboot devices komutunu girin 1709234093 galiba bilgisayarınızdaki fastboot driveri kurulu değil
  11. Yuzarsf

peki typc kablosunu bilgisayara takınca ses geliyor mu
  12. Yuzarsf

Aygıt yöneticisinde hiçmi görmüyor yoksa android yazıyor ve üzerinde ünlem işaretimi var
  13. Yuzarsf

Çözüldü Çin cihazda bl açma sorunu

hocam öyle bir imkânınız varsa denemekte fayda var
  14. Yuzarsf

hocam bootloader kilidini açmadan eu roma dönebilirsiniz diye hatırlıyorum yanlışsam arkadaşlarlar düzeltsin eğer öyleyse eu rom üzerinden açayı deneyin
  15. Yuzarsf

yetkili hesap ile açılabilir hocam
Üst Alt