YusufZiyay kullanıcısının son içeriği

1. YusufZiyay

Soru Xiaomi mi 8 ne zaman miuı 12 güncellemesini alıcak

Xiaomi mi 8 kullanıcısıyım ne zaman miuı 12 güncellemesi alıcak çok merak ediyorum mi8 lite bile aldığı halde benim cihazım neden alamıyor
  2. YusufZiyay

Yardım Mi Müzik

Video da görüldüğü gibi müzik açtıktan sonra bildirim panelinde şarkıları değiştirmek için kontrol paneli gelmiyor kilit ekranında aynı şey oluyor
  3. YusufZiyay

Yardım XİAOMİ Müzik uygulaması

Bu kadar rezalet bir müzik uygulaması görmedim ya telefonun kendi uygulaması ve reklam var reklammm arka planda müzik çalamıyor kapatınca gidiyor çok ama çok kötü
  4. YusufZiyay

Yardım Mi 8 Sürekli Şarj Kesmesi

Peki bunun için bir şekilde markayı haberdar edebilirmiyiz beli ki sadece bende olmuyor... Bir şeyler yapmayı deniyelim
  5. YusufZiyay

Diğer mi 8 portre modu

:^)Porte modu beklediğim gibi çıkmadı yüzde fazla yumuşatma yapıyor kalite düşüyor bunun için ayar veya bir güncelleme varmı |-)
  6. YusufZiyay

Yani kendi kablosu adaptörün verdiği amperi kaldıramıyor mu 1546875059 Sağol un deniyeceiğim
  7. YusufZiyay

Hayır daha fırsatım olmadı
  8. YusufZiyay

Xiaomi alalı 2 oldu sarjı bittiğinde gece sarja bıraktım fakat sürekli sarj olmadığına dair işaret geliyor gidiyor tekrar sarj oluyor kısaca sarj takılı olduğu halde bildirim geliyor lütfen yarım
Üst Alt