Yusufslm9810 kullanıcısının son içeriği

1. Yusufslm9810

Soru global ya da eu'ya dönme

Hocam ben her global Roma dönüş yaptığımda kilidi kapat diyordum bir sorun olmuyordu?
  2. Yusufslm9810

Yardım Bootloader Kilidini Açamıyorum?

Açtım hocam belki bir hatadan dolayı olmuştur bilmiyorum bende
  3. Yusufslm9810

Hocam kapatmadiginiz derken mesela mi flash ile orjinal rom yüklemesi yaparjen kilidi KAP'a diyordum bunun yüzünden mi ?
  4. Yusufslm9810

TM hocam tşk ama benim anlamadığım kilidi zaten açmıştım neden süre verdi bana ?
  5. Yusufslm9810

Daha dün denedim 168 saat vermişti bugün yine denedim nasılsa 168 saat yazıyor anlam veremedim cihazim bootloadera tamamen kapandimi?
  6. Yusufslm9810

Kusura bakmayın hocam ama 6-7 ay içerisinde 30 dan fazla acmisimdir kilidi 1598716946 Denedim hocam 7 gün verdi ne olduysa bootloader kendi kendine kapanmış
  7. Yusufslm9810

Bu hata hocam 1598716042 Hocam ama ben zaten açmıştım kilidi tekrar demesi dogalmi?
  8. Yusufslm9810

Yok hocam cihazın kilidi açılıyor ekranı varya unlock yaparken orda %99 dan sonra çince yazı geliyor anladığım tek şey 168 sayısı
  9. Yusufslm9810

Kilidi 6-7 ay önce açmıştım bugün ise custom Roma geçiş yapmak istedim fakat böyle bir hatayla karşılaşıyorum çözümü bilen varmı ?
  10. Yusufslm9810

Çözüldü Asus Rog Phone vS Xiaomi MI9 Exlorer Edition Transparent

Rog Phone = snapdragon 845 Mi 9 Explorer edition = snapdragon 855
  11. Yusufslm9810

Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Yani hocam custom romlarda bir problemle karşılaşirmiyim (Şebeke problemi olur yada 4.5G Çekmez ) bunun gibi ?
  12. Yusufslm9810

Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Hocam Custom romlarda( örneğin eu beta) operatör problemi yasarmiyim Yoksa her geliştirici optimize ediyormu?
  13. Yusufslm9810

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Custom ve Aosp Romlar

Hocam custom romlarda operatör problemi yaşarmiyim örneğin eu betada. Yoksa geliştiriciler her cihaza göre optimize mi ediyorlar?
  14. Yusufslm9810

Yardım Bootloader Başvurusu İptal

Hocam peki açtık diyelim Bl yi kapattigimiz zaman garanti devam edermi?
Üst Alt