yusufsakix kullanıcısının son içeriği

1. yusufsakix

Soru Redmi Note 7 android 12 alır mı

Alır diye düşünüyorum bu benim şahsi fikrim Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. yusufsakix

Soru Redmi Note 7 android 12 alır mı

Hâlen Android 10 güncellemesini bile almamış bir cihaz için Android 12 muhabbeti yapmak saçma olur zamanı var henüz Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. yusufsakix

Yardım Redmi Note 7 İmei

Satın aldığın yeri ara ve garantiye göndermeni tavsiye ederim Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. yusufsakix

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Twrp Recovery üzerinden güncelleme yaptım fakat bi sorun var gibi bu tam olarak ne oluyor Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. yusufsakix

Soru Redmi note 7 den note 8 e geçmek mantıklı mı

Bence gerek yok ;) Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. yusufsakix

Uygulama Magisk modülleri yüklenmiyor

Hiçbir modül aktif yüklenmiş olarak görünmüyor Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. yusufsakix

Yardım Pil ve performans sekmesindeki performans modu ve ultra güç tasarrufu butonu yok

Bu romda herhangi bir sorun varmı tavsiye ediyor musun varsa güncel bir link atsana Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. yusufsakix

Yardım Pil ve performans sekmesindeki performans modu ve ultra güç tasarrufu butonu yok

Sürüm kaç ss atar mısın Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. yusufsakix

Soru Redmi Note 7 Android 10 güncellemesi alacak mı ?

Neden acaba ? neden pişman olacağımızı düşünüyorsun Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt