yusufgzb kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Xiaomi Mİ A3 mi flash tool ile rom atarken hata oldu

kendim yaptım fön makinesi mini bir tornavida ve cımbız ile 1613234031 sorun çözüldü hocam teşekkürler
  2. Y

evet düzeldi söylenen yöntemleri uyguladım ve oldu şuanda sıkıntısız kullanıyorum
  3. Y

Rehber Mi A3 Unbrick rehberi [Android 11]

Hocam çok teşekkürler sorunsuz bir şeklide hallettim ama ben fastboot modundan değli recovery modunda format atarak telefonu açtım ve hiçbir sıkıntı çıkmadı tekrardan teşekkürler
  4. Y

Arkadaşlar fastboot moduna gelincea ne yapılacak ben tam anlamadım açıklayabilirmisiniz " Verilerinizin gitmesi sorun değilse eğer flash_all.bat yazana tıklayın. EĞER VERİLERİNİZİN KALMASINI İSTİYORSANIZ flash_all_expect_data_storage.bat yazana tıklayın." bende bu yazan gelmedi düz fastbood...
  5. Y

Yardım xiaomi mi a3 imei gözükmüyor

benim telefon yurt dışı çift sim li araştırdığımda sadce hafıza kartı olan yere imei atabildiğimi gördüm bende çok uğraşmadım belki genpayla iletişime geçmeniz size fayda sağlar para alırlarmı bilmiyorum ama
  6. Y

H.kadioglu hocam ben onu farklı bir sürüm için anlamıştım ama şu anda o yöntemi uyguluyorum bide konuyu silmeyi beceremedim :)
  7. Y

StreX hocam kurulum rehberinizi uyguluyorum ama download yerinde sizin paylaştığınız resimde Finish dowload dan sonraki satırlar bende gelmedi yani 10 dk dan daha fazladır bekliyorum işlemlere devam edip etmeme konusunda terredüt yaşadım . ne yapmam lazım acaba
  8. Y

güç tuşuna 30 sn basınca düzeldi düzeldi derken açılmıyor (fasboot ,recovery ve telefon hiç bir tuş konbinasyonuna cevap vermiyor) aygıt yöneticisinde qualcom olarak gözüküyor mi flash tool da da gözüküyor cihaz ama rom yüklerken yetkili hesap istiyor
  9. Y

Yardım xiaomi mi a3 imei gözükmüyor

Bildiğim kadarıyl hafıza kartı olan yere sadece imei atabilyorsun zaten kutuda yazıyordur imei numaraları ama bu yöntem sadece telefonunu eksik kulanman anlamına gelir
  10. Y

Xiaomi Mİ A3 mi flash tool da rom yüklerken ilk adımda başta hata aldım daha sonra power ve ses kısma tuşuna bastığımda bu sefer 2. adımda hata aldım tabi fasboot ekranı hiç bir adımda gelmedi şu anda telefon hiç bir tepkiye cevap vermiyor bilgisayara takınca bilinmeyen aygıt hatası veriyor ve...
  11. Y

Yardım Mi A3 Android 11 güncellemesinden sonra dokunmatik ekran kullanılmıyor

Merhaba arkadaşlar 29 ocakta telefonuma android 11 güncellemesi geldi (sonuçta hatalı güncellemeden sonra 1 ay geçti hataları düzeltmişlerdir diye düşündüm) hemen yaptım güncellemeyi ve telefon açıldığında dokunmatik ekran çalışmıyordu hard reset attım sorun değişmedi otg ile mous ve klavye...
  12. Y

Yardım Gm discovery elite miui rom

Merhaba arkadaşlar ben miui v7 inin Gm discovery elite 32 gb romunu 16gb elite atmayı düşünüyorum ama daha önce atan varsa bana atıp atmama konusunda tavsiyede bulunabilirlermi
Üst Alt