Yusufblr kullanıcısının son içeriği

1. Yusufblr

Sohbet Bluetooth Kulaklık Tavsiye

Bu nasıl hocam https://www.hepsiburada.com/qcy-t20-tws-aily-pods-siyah-5-3-bluetooth-kulaklik-220mah-p-HBCV00003A044Y
  2. Yusufblr

Başı silikonlu olanları istemiyor. Biraz daha araştırmam lazım. T13 abimde var o da aynı şekil, silikonlu. Bende T5 vardı qcy çok beğenmedim.
  3. Yusufblr

Çok teşekkür ederim hocam ablam için bakıyorum telefonu iPhone 11. aptX desteği var mı bilmiyorum ilk defa duydum. Oyun hiç oynamaz haftada birkaç gün müzik dinler sadece. Ben bir araştırayım.
  4. Yusufblr

Diğer iPhone pil sağlığı düşmesi Hk.

Selamlar arkadaşlar iPhone 11 alalı 3 ay oldu. Pil sağlığı bugün 99'a düştü sizce iyi bir değer mi yoksa hızlı mı düşmüş? Garantisi var.
  5. Yusufblr

İyi Pazarlar 🌞 Memnun kaldığınız veya memnun kalındığını düşündüğünüz güzel bir Bluetooth kulaklık öneriniz var mı? Siz önerilerinizi söyleyin ben arasından seçerim. 500 fiyat bandında olabilir. 600 geçmese daha iyi olur. Çok teşekkürler 😊🙏🏻
  6. Yusufblr

Sohbet Müzik Köşesi - Güne Bir Şarkı Bırak

Bu türde dinlediğim en iyi mix!
  7. Yusufblr

Tema Harika İOS Tema (Pil Yüzdesi Yeni)

Maalesef mevcut değil.
  8. Yusufblr

Haber MIUI 14 - 1 Aralık'da Tanıtılıyor. (İlk Bilgiler)

Bi' kere şaşırt bizi ya ☹️ MIUI alıştık, seviyoruz ama sorunlar yüzünden hevesimiz kaçtı. Gerçekten güzel bir arayüz olursa -olmaya devam ederse- hiçbir markaya değişmem. ;(
  9. Yusufblr

Tema Harika İOS Tema (Pil Yüzdesi Yeni)

Yok mu sizde? Ben mağazadan indirdim.
  10. Yusufblr

Soru MİUİ 14'ten beklentileriniz nelerdir?

Olumlu hiçbir şey beklemiyorum. Maximum görsel birkaç şey ekleyip olan performansı da düşürürler. Yazılım ekibi bambaşka bir dünyada yaşıyor zaten. O kadar sorun var ona rağmen sanki iOS 16 tanıtırmışcasına bir heyecanla yeni (!) sürümü tanıtıyorlar. O kadar umurlarında değil ki beni bile Note...
  11. Yusufblr

Yardım Redmi note 8 pro guncelleme

Güncelleme ile hiçbir yenilik gelmeyecek. Ayrıca OTA'dan güncelleme yapıyorsunuz IMEI uçma ihtimali var.
  12. Yusufblr

Soru En İyi Gcam Sürümü?

LMC 8.4'ün üstüne Gcam tanımıyorum. Başyapıt. Eğer cihazınız için config hazırlayan varsa harika fotoğraflar çekebilirsiniz.
  13. Yusufblr

Soru Pil Çubuğu

Sorunu anlamadım. Ss atarsanız yardımcı olabilirim.
  14. Yusufblr

Yardım Pil seviyesi %15 kaldı

Tamam işte rom yükleyin.
Üst Alt