Yusuf765 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru redmi note 9(merlin) için rom lazım

herkese iyi günler redmi note 9 merlin için en iyi global harici rom arıyorum mi globe rom mıuı pro mıuı cc vs internette note 9 4g için romlar dolaşıyor yardımcı olabilecek var mı ?
  2. Y

Yardım Cihazım şarj olmuyor

Mi 8 se cihazım şarjı %75 üzerine çıkmıyor 2 aydır böyle kullanıyorum yardım edebilecek var mı
  3. Y

Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Bu sabah denedim cihaz şarj olmamaya başladı , bölge değiştirmede Vietnam harici seçemedim , yeniden başlatmalarda mi ekranında uzun süre takılı kalıyor bunlar bende olan sorunlar benzeri bir sorun olan cevap yazabilir mi Not : şarj olmama sorunu nasıl çözecem
  4. Y

Rom MIUICC 11 - 12 [Rom] [Yeni] [Mi 8 Se - Sirius]

Hocam dün kurdum bu romu fakat cihaz şarj olmamaya başladı mecburen eski yazılıma geri dondum çözüm bulabilirseniz sevinirim bide telegram gruplarında kernel felan hallediyorlar ama mib8 se icin yok onu da nerden bulabiliriz Şarj sorununu orange fox twrp ile hızlı şarja zorla ile hallettim...
  5. Y

Yardım Mıuı 12.5 ten sonra şarj olmama sorunu

Cihazı az önce mıuı 12.5 güncelledim ama şarja taktığım halde artmıyor çözümünü bilen var mı
  6. Y

Yardım rom yüklerken telefonum twrp ekranında kaldı pc telefonu okuyor fakat gözükmüyor

cihazıma yeni rom yüklerken telefon twrp giriş ekranında kaldı fastbootta pc den okuyor sesi geliyor fakat gözükmüyor acill yardım edin twrp giriş ekranında pc görüyor ordan bir şey yapabilirmiyiz
  7. Y

Yardım Masik rom yuklenmiyor

Telefonuma masik premium rom yukliycem fakat bütün rom yukleme videolarini izledim burdan sayafadakileri de bir bir uyguladim ama kendi yukleme arayüzü gelmiyor twrp uzerinden yüklüyor başarılı diyor fakat yeniden baslat diyince "no os are you sure reboot" diyo baslatinca fastboota atıyor...
  8. Y

Diğer Bliss rom hakkında bilgisi olan var mı

Sayın hocalarım az önce telegram grubunda mi 8 se için bliss rom daha iyi olacağı akla gelebilecek her özelliği yükleyeceklerini söylediler ve sourgeforce üzerinden 4 yıldız almış kullanan veya önerisi olan var mı
  9. Y

Soru redmi note 6 pro için mıuı 12

Sağolun hocam teşekkürler
  10. Y

Soru redmi note 6 pro için mıuı 12

hocalarım redmi note 6 pro için mıuı 12 rom nerden bulabilirim o kadar site gezdim bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  11. Y

Soru Güncelleme gelmiyor

Hocalarım ben mıuı 12 kullanıyorum 20.7.9 miroom kullanıyorum 20.7.9 dan sonra güncelleme gelmedi 2 aydır bekliyorum gelmedi bir bilginiz var mı
  12. Y

Yardım Telefonum çok kasıyor

Herkesin bildiği pubg denen oyunda 6gb ramli telefon en kötü telefondan daha beter kasıyor yeni gelen güncelleme ile böyle oldu doğru düzgün oyun oynayamıyoruz HD grafiklerde açıyor fakat ben zorlanmasın diye düşürüyorum yine kasıyor çözümünü bilen var mı
  13. Y

Yardım Vestel 5000 hesap kaldırma

Telefon talk back açılmış kapatamadık bizde format attık , normal sıfırdan açılacak sandık hesap doğrulaması istedi girdik gmail felan kabul etmiyor tekrar kurulum sayfasına atıyor bu hesap kaldırma olayı varmış FRP vb. İndirdim kurdum uygulamada uygun model yok benzer model seçtim kabul etmedi...
Üst Alt