yusuf6807 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Mi10 t güncelleme

Twrp kurulu cihazda magisk de var 1649238274 O zaman hiç güncelleme yapmayayım
  2. Y

Yardım Mi10 t güncelleme

İyi günler herkese şuanki sürüm 12.0.3 son günlerde ekran sürem baya düştü cihaz yurt dışı güncelleme yapmak istiyorum ayarlardan güncelleme yaptığımda imei gidermi
  3. Y

Oyun Mi10 t 8/128 de pubg 44 derece

Teşekkür ederim cevaplarınız için
  4. Y

Evet 90 fps te oynuyorum akıcıda
  5. Y

Herkese iyi günler dilerim 2 hafta önce mi10 t 8/128 versiyonlu cihaz aldım ilk zamanlar öyle aşırı ısınma yoktu son 1 haftadır 44 derecenin altına inmiyor aynı sorunla karşılaşan varmı rusya 12.0.3 rom yüklü
  6. Y

Yardım Mi 10 t için stabil çalışan rom

Herkese iyi günler 1 hafta önce yurtdışı mi 10t 8/128 aldım rusya romu var üzerinde dün gelen güncelleme sonrasında cihazın ısınmasını arttığını hissettim önceden 37-38 dereceyi geçmeden pubg de şimdi 42 dereceleri buluyor daha kayıt yaptırmadım cihaza uygun rom arıyorum şimdiden yardımlarınız...
  7. Y

Yardım Mi 8se mi9 se arasında kararsız kaldım

Elimde a2 cihazım var bataryasından şikayetçiyim zaten rom root twrp işlerinden az çok anlıyorum elimden geleni yaparım yapamadığım yerde siz saygı değer insanlar yardım edebilirsiniz zaten 1561706211 Gerçekten çok güzel bir çekim olmuş ellerinize sağlık
  8. Y

Çok teşekkür ederim abicim mi 8 se bugün sipariş ediyorum
  9. Y

Selamun aleyküm foruma yeni katıldım sayışır a2 cihazımı satıp yurtdışı satışı olan mi 8se veya mi 9se almak istiyorum bunlardan hangisi ile başım ağrımaz çok araştırdım ama emin olamadım özellikle aklıma takılan mi 9 se nin batarya ve band 20 sorunu
  10. Y

Haber Xiaomi Mi A2 28 Mart Güncellemesi

Beyler parmak izi sorunu düzeldimi işlemcileri tam yükte çalıştırıp şarjı çok yiyordu varmı bu konuda bilgi sahibi
  11. Y

Haber Xiaomi Mi A2 28 Mart Güncellemesi

Genel olarak iyi bir güncelleme oldu fakat halen parmak izinin şarjı fazla harcayıp harcamadığını çözemedim bu konuda sizinde yardımınızı bekliyorum varsa test eden bi yazarsa sevinirim
  12. Y

Yardım Güncellemeyi yapamıyorum

Yani biz şimdi mart güncellemesini alamıyormuyuz
  13. Y

Haber Xiaomi Mİ A2 Mart Güncellemesi Geldi !

Ota yolu ilemi geliyor yoksa pc denmi yüklüyorsunuz ben şubat güncellemesinide yapmamıştım 350 mb güncelleme yaptı fakat güvenlik yaması halen 5 şubat yazıyor
Üst Alt