yusuf00300 kullanıcısının son içeriği

1. yusuf00300

Soru Miu12 den sonra kamera çekimlerinin bozulması...

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam şuanda ayırdığım bir bütçe yok daha araştırma içindeyim ama ortalamanın üstü fiyatlara çıkabilirim değecek cihazlar için. Xiaomi poco ya da oneplus düşünüyorum daha çok. Anladığım kadarıyla kamera açısından mi note 10 yeterli diyorsunuz.
  2. yusuf00300

Soru Miu12 den sonra kamera çekimlerinin bozulması...

Görüyorum ki bu konuda kamera konusuna önem veren baya bir kişi var sizlere bir soru sormak istiyorum. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Telefonda hiç oyun oynamam ama kamerası iyi bir telefon istiyorum. İnstagrama attığım fotoğraf ve videolar güzel olsun istiyorum. Yurtdışından getirmeyi...
  3. yusuf00300

Madalya Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz...

Şu zamana kadar hiç bir madalya için bir şey yapmamıştım hiç biri de umrumda olmamıştı ama bu madalyayı kaçıramazdım. Saygı ve özlemle anıyoruz.
  4. yusuf00300

Soru Mi band 5 ekran koruyucu

Kolunuzda bir yere çaprtığınız zaman pek bir şey olmuyor ancak çekmeceye falan koyacak olursanız sürekli çarpmalardan dolayı kılcal çizikler oluşuyor
  5. yusuf00300

Soru Sensör sorunumu var?

Başkalarının bulunduğu ortamda başkaları mesajlarınızı dinlemeden sesli mesajları dinlemeniz için olan bir özellik.
  6. yusuf00300

Soru imei atılmış cihazlar da hafıza kartı takılır mı

Farketmiyor işlem aynı.
  7. yusuf00300

Yardım Mi band 5/ Uyku takibi ve Stres ölçümü yapmıyor

Yazılımsal bir şey hocam akşam 10dan sonra ölçmeye başlıyor belki bu sayede pil tasarrufu yapıyordur bilemedim :D
  8. yusuf00300

Yardım imei atıldıktan sonra kilitlenen redmi 8pro(mediatek) bootloader ve çıkan sorunlar !

İmei repairden sonra bütün note 8 prolar aynı şekilde hocam mi hesabı giriş çıkışı uzun sürüyor.
  9. yusuf00300

Yardım Mi band 5/ Uyku takibi ve Stres ölçümü yapmıyor

Hocam sadece gece uyku takibi yapıyor. Sabah uyuduysanız o yüzden yapmamış olabilir.
  10. yusuf00300

Yardım rn8p IMEI sonrası mi hesabı sorunu

Hocam ekran zaman aşımını maksimum yapcaksınız sonra gerekirse yarım saat bekliceksiniz eninde sonunda giriyor. Sadece sabır.
  11. yusuf00300

Yardım 1 haftalık redmi note8 pro pil tüketen uygulamalar

Hocam telefonu o kadar az kullanmışsınız ki sadece servisler pil tüketmiş :D Aktif bir şekilde kullansaydınız hangi uygulamayı kullanıyorsanız o pil tüketirdi. O yüzden bir sıkıntı görünmüyor.
  12. yusuf00300

Ana Başlık Android 10 için Xposed Kurulumu [Magisk Modülü]

Hocam şuan rootlu telefon kullanmıyorum ama o zamanlar customiuizer kullanıyordum.
  13. yusuf00300

Yardım Redmi note 8 şeffaf klavye

Herhangi bir darbesi yoksa garanti kapsamında değiştiriyorlar hocam.
  14. yusuf00300

Yardım Mi band 3 cihazimin gmail ini unuttum

Hocam yeni bir hesapla eşleşme yapabilirsiniz.
  15. yusuf00300

Soru En ucuz telefon nereden alınır ?

Malesef benim de çok hakim olduğum bir konu değil ama banggood'da telefonlar çıkıyor.
Üst Alt