Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhabalar, arkadaşlar öncelikle cihazım mı 8 lite sorun şu pugb oynarken arkadaşlarım sesimin kötü ve boğuk geldiğini söylüyor cihazım daha yeni 2 aylık yardımcı olacak varmı acaba ?
    O
    OrcunGurpinar
    Ben de mobile legends oynuyorum arkadaşım sesimin iyi geldiğini söylüyor :) Sorun şu olabilir; bu tarz oyunlarda ellerimizle cihazı kavrıyoruz ve oyun esnasında mikrofonu parmağınızla kapatıyor olma ihtimaliniz çok yüksek. Oyuna girip bu hususa dikkat ederek bi arkadaşınızla kontrol sağlayabilir misiniz?
    Yusuf.tkts55
    Yusuf.tkts55
    Sunuda belirteyim her zaman olmuyor bazen oluyor dediğiniz şeyi bende düşündüm onla alakalı değil
    Arkadaşlar merhaba hattım Turkcell 4.5 g Turkcell uygulamasından bakınca telefonum 4.5 g yı desteklemiyor yazıyor yukarıda da 4g+ yazıyor sorun şu internetim bazen gidiyo E oluyor yada kesiliyor tamamen mesela pugb oynuyorum oyunun en kötü yerinde internet gidiyor cihazım mı 8 lite yardımcı olcak varmı acaba ?
    • Beğen
    Tepkiler: alistkn07
    Eneskeskin
    Eneskeskin
    4g+ 4.5 g demek internet e ise internet erişiminin gittiğini gosterir bulunduğun ortamdandir yuksek ihtimal
    alistkn07
    alistkn07
    Aynı sıkıntı bendede mi 8 lite var ama yeni gelen guncellemeden sonra oldu sendedemi güncelleme sonrası oldu ?
    Yusuf.tkts55
    Yusuf.tkts55
    Hayır cihaz daha yeni 2 aylık
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt