Yusuf özgür kullanıcısının son içeriği

1. Yusuf özgür

Yardım Redmi 5 plus guncelleme

Root gider de sizde twrp kurulu degilmi ?
  2. Yusuf özgür

Soru 2.el veya 0 f1

kayıtsız mi 9 güzel fikir aslında ime atılabiliyormu ?
  3. Yusuf özgür

Soru 2.el veya 0 f1

sahibinden get ile anlaşa bilirsem f1 alıcağım ama telefon nasıl redmi 5+ da ekran problemi yaşamış baya kişi sorunları nelerdir telefonun ?
  4. Yusuf özgür

Yardım Redmi 5 plus guncelleme

İndirip bu işlemleri yaparak geçebilirsiniz.
  5. Yusuf özgür

Soru 2.el veya 0 f1

Mlsf en fazla çıkabileceğim fiyat o 2.el sağlam bulamasam Samsung ,a50 Alicam son çare 1563208743 Uşak cihazı neden satmak istiyorsunuz bu önemli benim için.
  6. Yusuf özgür

Soru 2.el veya 0 f1

Arkadaşlar 2500tlye kadar limitin var f1 düşünüyorum ama 0 fiyatlari 3100 arası falan 2.el olarak ise sahibinden İstanbulda bulabildim sadece gitme imkanım yok satın alabileceğim biryer varmı ve sizece o paraya değer mi ?
  7. Yusuf özgür

Soru Maksimum 2000 TL'ye hangi modeli önerirsiniz

O fiyat bandında redmi not 7 var mlsfki sevmesemde Samsung a50 dediniz özledikleri redmi not 7 den daha iyi karşılıyor
  8. Yusuf özgür

Güncelleme Redmi 5 Plus MIUI10 Global Stable V10.0.4.0.OEGMIFH Güncelleme Değişiklikleri ve Linkler

Stabil Roma güncelleyici uygulamasından geçiş yapabilirsiniz Stabil link :MIUI ROM Downloads İlk olarak stabil romu indirin Güncelleyici uygulamasından indirdiniz dosyayı seçin Not : Rom kurmak istiyorsanız yeni konu açın ordan yardım ediyim.
  9. Yusuf özgür

Mod Redmi 5 Plus Spectrum Mod [Denge/Tasarruf/Güç][ROOT][KERNEL][MIUI 10/11]

Güzel konu hocam elinize sağlık deneme yapacağım simdi Kullandınız Rom nedir ?
  10. Yusuf özgür

Rom Rom-Karnel-GLTools Oyun İçin

redmi 5 - redmi 5 plus - redmi not 5 olması lazım karnel konu linki [KERNEL][MIUI-EAS][AOSP] Genom Kernel Reworks for All DIsplay [2019-01-05]
  11. Yusuf özgür

Link atarsanız deneye bilirim. Genom karnel biraz geç sarj oluyor
  12. Yusuf özgür

Merhaba arkadaşlar oyun için rom arayan arkadaşlara en iyi şekilde performans alabilmenizi sağlayacak Rom,karnel,Program 1-Rom olarak EU BETA ROM kurulumu yapın (Masik x ve MiRoomdan daha iyi performansı var) 2-Karnel olarak Genom Kernel i orange fox recovery ile yükleyin 3-GLTools APK Pugb...
  13. Yusuf özgür

Yardım Ekranda sarı leke !

BT kiliti kapalı bir şekilde yollayin benim reset problemim vardı Anakartı değiştirip yolladılar evo ile hiç bir sorun yaşamadım şansınızı deneyin hatta telefon 0dan farksiz şekilde gelmişti :)
  14. Yusuf özgür

Yardım Pubg Hassasiyet Sorunu

Ayarlar/hesaptan çıkış yapın sonra sağ üsteki tamir et butonu işinizi görecektir.
  15. Yusuf özgür

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

mi flash ile Stock rom yüklerseniz sorunuz ortadan kalkar ve garantiye yollaya bilirsiniz bende o sorun çok nadir yaşandı şuan hic bir sekilde olmuyor çözümünü bende şuan bilmiyorum ama donanımsal olsa bende yapmazdı geri düzelmezdi diye düşünüyorum
Üst Alt