Yusuf Mehmet kullanıcısının son içeriği

1. Yusuf Mehmet

Yardım Güvenlik Kontrolü

Hocam çözebildiniz mi
  2. Yusuf Mehmet

Yardım Rehber Silindi

Birkaç defa yapmıştım ama olmadı
  3. Yusuf Mehmet

Yardım Rehber Silindi

Telefon rehberindeki numaralar bir anda silindi kendi kendine. Hem Google hesabından, hem sim karttan hem Mİ hesabından silindi kendiliğinden. Şimdi ekliyorum numaraları ama whatsapta isimleri çıkmıyor hala sebebi ne olabilir
  4. Yusuf Mehmet

Yardım Instagram Hikaye Daireleri

Mehraba arkadaşlar, bir hesabımda hikaye daireleri dev gibi diğer hesapta normal duruyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı
  5. Yusuf Mehmet

Gcam Redmi Note 10 Pro Google Cameta

Hocam xml dosyasını indire basıyorum ama böyle bir sayfa çıkıyor
  6. Yusuf Mehmet

Gcam Redmi Note 10 Pro Google Cameta

Merhaba arkadaşlar Redmi Note 10 Pro için en stabil çalışan google camera sürümünü nerden bulabilirim? Root gerekli midir
  7. Yusuf Mehmet

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) EEA Avrupa Kararlı Rom V13.0.16.0.SKFEUXM İndirme Bağlantıları

Sağolun hocam 2 gündür kullanıyorum çok memnunum teşekkürler
  8. Yusuf Mehmet

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) EEA Avrupa Kararlı Rom V13.0.16.0.SKFEUXM İndirme Bağlantıları

Bende bu sürümü kurmayı düşünüyorum memnun musunuz
  9. Yusuf Mehmet

Soru Redmi Note 10 Pro - V13.0.16.0 sürümü

Arkadaşlar bu sürümü kullanan var mı? Memnun musunuz?
  10. Yusuf Mehmet

Rom Arkadaşlar note 10 pro için en iyi pil performansı olan rom hangisi

Merhaba arkadaşlar, şuan bende sürüm olarak 12.5.11 yüklü gayet memnunum ama yazılım atılması gerekiyor. Bu rom internette yokmuş sanırım yazılımcı arkadaş öyle dedi. Bende çok anlamıyorum. Siz hangisini önerirsiniz
  11. Yusuf Mehmet

Yardım Redmi Note 10 Pro En iyi ROM

Merhaba arkadaşlar, telefona yeni rom atılacak Şarj performansı ve sorunu en az olan MIUI sürümü hangisidir
Üst Alt