yusaozdemir kullanıcısının son içeriği

1. yusaozdemir

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Türkiye Kararlı Rom V12.5.2.0.RFNTRXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeden sonra ahize sesi aşırı derecede düştü, başka aynı problemi yaşayan var mı?
  2. yusaozdemir

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Türkiye Kararlı Rom V12.5.2.0.RFNTRXM İndirme Bağlantıları

Tamam hocam, rom seriniz farklı olduğu için geçmez, bilgisayar üzerinden fastboot ile yüklemeniz gerek
  3. yusaozdemir

Hocam recovery üzerinden geçemezsiniz, fastboot ile geçebilirsiniz, bl açmak lazım mı tam bilmiyorum
  4. yusaozdemir

Ben herhangi bir sıfırlama yapmadım hiçbir güncellemede, ama yapmaktan zarar gelmez, imkanınız varsa tavsiye ederim
  5. yusaozdemir

Hız olarak baya iyileşmiş gibi gözüküyor, üst bilgi panelini (saat, şarj, şebeke vs.) beğenemedim, çok büyük ve biçimsiz olmuş, yüklenebilir stabillik artmış gözüküyor
  6. yusaozdemir

Yardım Mi note 10 lite Instagram sorunu!!

A11'e geçtikten sonra bende yaşamaya başladım bu sorunu büyük ihtimalle uygulamaya güncelleme gelmesini bekleyeceğiz
  7. yusaozdemir

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Türkiye Kararlı Rom V12.1.1.0.RFNTRXM İndirme Bağlantıları

Yükledim guncellemiyi, 1 hafta falan oldu galiba, batarya daha iyi, birkaç sorun vardı 12.0.3 de, onlarda fixlenmiş, pek değişen bir özellik yok, iyileştirme yaması gibi, yükseldikten sonra herhangi bir format işlemi uygulamadım
  8. yusaozdemir

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Hocam bu RFNTRXM kodlu rom mu yoksa global olan RFNMİXM mi?
  9. yusaozdemir

Yardım Çift uygulama bildirim

İyi günler, cihazımda çift uygulamalar özelliğini kullanıyorum, kopya olan 2.uygulamanın bildirimlerine kapatmak istiyorum fakat kapattığım zaman ana uygulamanın bildirimleride kapanıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?
  10. yusaozdemir

Valla bilmiyorum hocam ben ilk aldığımda da full mobil veri kullanıyordum, o gün biraz wifi la kullandım o halde böyle Bu da dünkü istatistik, full mobil veri yüksek parlaklık, konum vs kapalı
  11. yusaozdemir

Alalı 3.5 ay oldu baştan beri miui12 kullanıyorum, başlarda 11 saat ekran 11 saat uyku, yaklaşık 22-24 saate yakın süre alıyordum, yine aynı performansı alsam benim için yeterli ama 8 saat ekran 8 saat uyku gibi bir süre alıyorum şu anda
  12. yusaozdemir

Miui 12.0.2.0 QFNTRXM Mobil veri - Wifi karışık, konum vs. Kapalı Pil tasarrufu kapalı - yüksek parlaklık Telefonun pil performansından rahatsız olmaya başladım, iyice düştü
  13. yusaozdemir

Pek bilgim yok ama güvenlik ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz hocam, güvenlik uygulamasının verilerini sıfırlayıp tekrar deneyin isterseniz
  14. yusaozdemir

Anladım hocam, teşekkür ederim
Üst Alt