yurttaşsalih kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru ekran koruyucu sorunu ve önerisi

Bu sorunu yaşayan ilk kullanıcı benim sanırım ve dolayısıyla kimse fikir sahibi olmadığı konuya bir şey yazmamış :)
  2. Y

Soru ekran koruyucu sorunu ve önerisi

Merhaba. İlk kullanıcısı olduğum Poco F3'ü 1 yıldır kullanıyorum. Dün fark ettim. Ekranın sol üst bölgesinde 5-10 mm çapında ekran kapalıyken mat bir nokta var. Ekranı kontrol ettim, ekranda veya piksellerde sorun yok. Fabrika çıkışlı telefon üzerindeki koruyucu film kabarmış. Büyük ihtimalle...
  3. Y

Diğer Poco F3 kullananlar var mı?

Merhaba Skorpi hocam. Mi max 2'yi üç yıldan biraz uzun süre kullandıktan sonra Max serisine ihanet ederek doğrudan 2021-Haziran'da Poco F3'e geçtim. Fiyat ve özellikleri bakımından birkaç telefon belirleyip Poco F3'ün 6/128 gb modeline karar verdim. Telefonu mi max 2'de olduğu gibi global...
  4. Y

Yardım Poco F3 Sensör Sorunu

Benzer sorunu ilk zamanlarda ben de yaşıyordum. Poco F3'ü yaklaşık 3 aydır ve global rom ile (resmi garantili) kullanıyorum. Yakınlık sensörü kullanan uygulamaları ve diğer güncellenebilen her şeyi güncel tutuyorum. Ön yüklü gelen Güvenlik uygulamasından temizlik ve optimizasyonları yapıyorum...
  5. Y

Çözüldü "Yüksek riskli özellik etkinleştirildi"

Bildiğim kadarıyla telefon aramalarını kaydetme özelliği yüklü olarak gelmiyor. Kendi kullandığım Poco F3'te ve yakınımdaki Redmi Note 10'da durum böyle. Sanıyorum Avrupa'da pazarlanan 2021 model xiaomi telefonlarında bu durum var. Bunun nedeni Avrupa'daki kanunlar. Ayrıca bahsettiğim durumdaki...
  6. Y

Bu mesajınız benim için hatırlatma oldu. Geliştirici ayarlarını açmak için çekirdek sürüme dokunuyormuşum. Tabi böyle yapınca test ayarları açılıyor. Poco F3 global rom kullanıyorum, bahsettiğiniz bu ekrana ben de ulaştım ve sonunda açtığım bu konuda sorunuma çözüm buldum. Mesajlarınız...
  7. Y

Dediğiniz yolu zaten bu yardım konusunu açmadan önce denedim ama işe yaramamıştı. Bildirime basılı tutup aşağısına gelen "daha fazla" yı ve devamında sayfanın en altındaki "yüksek riskli geliştirici seçenekleri" ni açtığımda 2 ekranda da kapatılabilen bütün ayarları kapattım ancak 2.ekrandaki...
  8. Y

Yazdığınız şekilde aradım ama dediğiniz ayarı bulamadım
  9. Y

Poco F3'ü v12.5.2 global rom ile kullanıyorum. Ayarlar > ek ayarlar > erişilebilirlik > görüş > deneysel [yüksek kontrastlı metin] ayarı açık olarak kullanıyorum. Daha rahat görmek için. Bu özellik açıkken sürekli konu başlığında yazdığım gibi "yüksek riskli özellik etkinleştirildi" bildirimi...
  10. Y

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Merhaba. 3 buçuk yıldır Mi Max 2 kullanıyorum. Mi 10t ya da Poco F3 alma konusunda kararsız kaldım. 2 telefonun da benim için artı ve eksileri var. Birkaç sorum var. 1- Yukarıda 2-3 mesajda yazılmış ama evet diyen de var hayır diyen de. Mi 10t'ye kutusundan çıkan kılıfı takınca kamera bölümü...
  11. Y

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hocam afedersiniz. Gözümden! kaçmış. Poco F3 konusuna girdiğimde birkaç mesaj görünce! şaşırmıştım. Diğer sayfalara bakıyorum.
  12. Y

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merhaba. Bu telefonu kullanan veya kullanan birini gören var mı? Deneyimleriniz nedir, paylaşır mısınız? Özellikleri iyi görünüyor, tatmin edici olabilir ama... Arayüz olarak çoğu sitede "miui for poco" olarak belirtilmiş. Bunun mi ve redmi telefonlardaki miui'dan farkı var mı, varsa kullanımda...
  13. Y

Sohbet OnePlus 8'den Sonra Redmi Note 10 Pro almak (Alınır mı? sorusunun cevabı)

Kamera çıkıntısı ne kadar, kılıf takılıyken çıkıntı oluyor mu, oluyorsa ne kadar?
  14. Y

Yardım Xiaomi Mi Max 2 Ahize Problemi

Temizleme yöntemleri nedir?
  15. Y

Yardım Kulaklık girişi olmuyor

Sorunumu çözdüm. Kürdan ile kulaklık girişi hafifçe kurcaladım ve içinden dışarıya bir şey çıkarır gibi 2 hareket yaptım. 1.'de girişin ağzını tamamen bir şey kapattı. 2.harekette o şeyi tamamen telefondan çıkardım. Bu şey pamukçuk gibi bir şeydi. Kot pantolonumun cebinde biriken toz zerresi ve...
Üst Alt