yunusunsal19 kullanıcısının son içeriği

1. yunusunsal19

Yardım Mesajlar durduruldu hatasi

Bende onu yaptim zaten anlatim bozuklugu oldu herhalde 1574196874 Zaten ilk onu denedim ama gorusme olusturamiyo diyor
  2. yunusunsal19

Hocam uygulamarda mesajlara giremiyorum ki basa atiyo geri 1574147252 Google asistan bile acilmiyo
  3. yunusunsal19

Hocalar telefonuma mesaj gelmiyo V11.0.3.0 Kararlı Rom kullaniyorum bi yardim edebilecek varmi
  4. yunusunsal19

Yardım Arka planda çalışan uygulamalar

Evet denedim ama olmadi
  5. yunusunsal19

Yardım Arka planda çalışan uygulamalar

Merhaba müritler bir uygulama acinca mesela mackolik diger uygulamada chrome uygulamalar arasinda gecis yaptigimda 2 saniye gectigi an hemen uygulamalari tekrardan aciyor biraktigim gibi acmiyor bu herhangi bir uygulamada da olsa hemen kapatiyor uygulamalari bunun cozumu ne olabilir
  6. yunusunsal19

Yardım Twrp pc olmadan yuklenir mi?

Hocalarim suan elimde mi8se var bilgisayarim sizlere omür, yani bilgisayar twrp icin internet kafeye felan gitmem lazim ki twrp yuklemeyi bilmiyorum konularada baktim yine beceremedim ozetle telefonuma twrp yukleyebilir miyim suanki surumum 9.1.24 beta android 9 kullaniyorum yardimlarinizi...
  7. yunusunsal19

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocalarim araniza yeni katildim son guncellemeyi yaparken telefonum miu ekraninda kaliyo baslangicta daha ileriye gitmiyor yarim saat bekledim yine ayni ekran suanki surumum miu 9.1.24 beta bunu kurarken sikinti olmadi bunda olmuyor twrp nedir onuda tam cozemiyorum bi yardimci olurmusunuz
  8. yunusunsal19

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

Hocalarim araniza yeni katildim son guncellemeyi yaparken telefonum miu ekraninda kaliyo baslangicta daha ileriye gitmiyor yarim saat bekledim yine ayni ekran suanki surumum miu 9.1.24 beta bunu kurarken sikinti olmadi bunda olmuyor twrp nedir onuda tam cozemiyorum bi yardimci olurmusunuz
Üst Alt