yunuscicek kullanıcısının son içeriği

1. yunuscicek

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

cagri0102 Aynen hocam [emoji106] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. yunuscicek

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

Aynen hocam. Ayarlar menüsü masik rom gibi yapmış. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. yunuscicek

cagri0102 Baya güzel güncelleme hocam, Özelleştirme bölümü Türkçe olmuş, Gayet akıcı Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. yunuscicek

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

Teşekkür ederim hocam Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. yunuscicek

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

Hocam indirip kurdum Vanilla olan sürümünü lakin böyle bir hata alıyorum Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. yunuscicek

Sohbet Sohbet köşesi

Çok geçmiş olsun hocam. Bol sarımsak tüketmenizi tavsiye ediyorum. Ben ve eşim de, covid olup atlattık. Allah şifa versin Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. yunuscicek

Çıkartır. Temiz kurulum yapın hocam Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. yunuscicek

Hocam, Stabil kullanmanızı tavsiye ederim MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. yunuscicek

Soru Eu vs MiGlobe vs AOSP Rom Öneri?

Hocam lineageos rom'unu kur keyfine bak Ücretli: minovo,Miuipro bile var şuanda üyelik emin ol beş para etmez. Miui arayüzünü tek beğendiğim rom. Masik P, Onunda geliştiricisi projeyi sonlandırdı. Kullanmadığım rom kalmamıştır. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. yunuscicek

Rom Mi 9T BLİSS v12.11 Aosp Rom (VİDEO)

LineageOs rom'u öneririm hocam Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. yunuscicek

Soru Aosp Rom Önerisi

Ben lineageos rom'u öneririm Gerek stabil olması,Gerek şarj konusunda gayet tatmin edici sonuçlar veriyor Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. yunuscicek

Rom Mi 9t için Miui 11 li stabil rom önerisi

Dostum kesinlikle miroom 11.0.6.1 dene keyfine bak Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. yunuscicek

Soru Aosp Rom Önerisi

Teşekkür ederim hocam. Cihaz çok güzel oldu Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. yunuscicek

Soru Aosp Rom Önerisi

Hocam 82hz ayarını nasıl yapıyoruz? Rr os rom'da Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt