yunusabi123 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Oxygen Os 10.5 Kurulumu Nasıl Yapabilirim?

Twrp kursam oxygen romu kurabilir miyim?
  2. Y

Yardım Oxygen Os 10.5 Kurulumu Nasıl Yapabilirim?

Arkadaşlar yukarıdaki linkteki videoda redmi note 9s/9pro için oxygen os 10.5 kurulumunu anlatmış. Ama kafam acayip karışmış durumda. Yükleme yapabilmek için global 11.0.... sürümünde olunması gerektiğini söylemiş bir de recovery kullanmamış direkt mi flash ile romu yukledi gibi geldi bana...
  3. Y

Yardım Mi Flash İle Custom Rom Yüklenir mi?

Peki hocam sadece rom dosyasını mı flaslıyoruz? Yoksa yanında başka flashlamamiz gereken eklentiler var mı? Bir de son olarak redmi Note 9s için oxygen rom son sürümü nereden bulabilirim?
  4. Y

Yardım Mi Flash İle Custom Rom Yüklenir mi?

Merhaba. Telefonum Redmi Note 9s. Mi flash ile custom romları da flashlayabilir miyim? Oxygen romu çok beğendim. Onu kurmak iatiyorum. BL kilidi açık telefonumda. Ama bu romla beraber root şart mı. Rootsuz kurmak mümkün mü? Bana bu konuda detaylı yardımcı olursanız çok hayır dua alırsınız.
  5. Y

Yardım Overclocklu Rom Arıyorum

Merhaba. Redmi Note 9s için kullanabileceğim overclock da yapabileceğim kernel ve rom arıyorum. Snapdragon 720g yi overclock eden bir tane bile rom ve kernel bulamadım. Bu konuda tavsiyesi olan var mı? Bir de root yaptıktan sonra bankacılık gibi bazı uygulamalara girişlerde problem oluyor mu...
  6. Y

Rom Redmi Note 9s İçin Overclock (Rom ya da Kernel)

Redmi Note 9s için kullanıp verim aldığınız performansı baya yukarılara çıkartacak bir rom ve kernel arıyorum. Eskiden twrpden rom flashlarken ya da kernel flashlarken bütün oc ayarlarını oradan seçerdik. Hala aynı mı bu olaylar bilmiyorum. Biraz araştırmama rağmen bu anlamda aradığım şeyi pek...
  7. Y

MIUI 12 Redmi Note 9s Video Kaydederken Kasma Sorunu

Cihazım RN 9s 64/4gb modeli. Kamera uygulamasından video kadı yaparken hep bir tırtıklanma oluyor. 1080p/60fps olarak seçili olmasına rağmen 60fps'de bu pürüz, takılma ve dalgalanma olayı çok rahatsız edici. Gcam uygulamasını kurdum değişen birşey yok. Acaba bu sorun bu telefonda OIS desteği...
  8. Y

Yardım poco f2 pro pubg

Rom olayına bulaşmadan cihazın oyun performansını maximize edelim. Dediğim adımları uygula: 1. Öncelikle Ayarlar-Telefon Hakkında bölümünden yazılım bilgisinin üstüne 7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif et. 2. Ayarlar-Ek Ayarlar-Gelistirici Seçeneklerine gir. Burdan...
  9. Y

Soru redmi not 9 pro sarjim %10'un altina düşünce biraz yavaslama oluyor nedendir?

eu roma garantiyi bozmadan geçmenin bir yolu var mı?
  10. Y

MIUI 12 Redmi Note 9s Ram Sorununu Halleden Güncelleme

Ben 4gb model için söyledim hocam. 4gb modelde 3.1gb bellek kullanılabilir oluyor. Bence muazzam.
  11. Y

MIUI 12 Redmi Note 9s Ram Sorununu Halleden Güncelleme

Dün sistem uygulamalarından Themes (tema) adlı uygulama güncellendi. Ve bu güncellemeden sonra bellek kullanımı çok ciddi oranda düştü. Temizlediğimde 1,3 ile 1,8gb arası kalan bellek artık 2,5 ile 3,1 GB arası kullanılabilir duruma gelebiliyor. Sanırım MIUI tarafında artık taşlar yerine...
  12. Y

Redmi Note 9s 64/4gb (128/6gb ile Takaslı)

Arkadaşlar elimde daha 10 günlük Redmi Note 9s 64/4gb modeli var. 23 aydan fazla garantisi devam etmekte. 6gb ramli model ile takas etmek istiyorum. Üzerine ufak bir fark ödeyebilirim. Samsun, Amasya, Çorum... Bu bölgedeki arkadaşlardan dönüş bekliyorum.
  13. Y

Yardım miu12 güncelleme yapmazsak

Arkadaşım MIUI 11 de ben 12ye güncelledim. Telefonum Redmi Note 9s. Cod Mobile de o en yüksek ayarlarda akıcı oynuyor. Sıfır lag. En yüksek grafikte. Ben ise en düşük grafikte bile donmalar ve kasmalarla uğraşıyorum.
  14. Y

Yardım Redmi Note 9s MIUI 12 Cod Mobile Kasma Sorunu

Arkadaşlar Redmi Note 9s 64gb/4gb modeli cihazım. Benim cihazım Tr garantili. Arkadaşımda imei kayıtlı 128/6gb modeli mevcut. İkimiz de Call of Duty Mobile oyununa giriyoruz. Arkadaşımda en yüksek ayarlarda bile 60 a yakın FPS alıyor. Ve neredeyse sıfır lag ile oynuyor. Bende ise en düşük...
Üst Alt