yunus4935 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Bıktım bu depolama.sorunundan!

Siliyorum mesela 5 GB sildim yine doluyor kendi kendine 1669413864 Emei gitmez dimi.hocM 1669413867 Emei gitmez dimi.hocM
  2. Y

Yardım Bıktım bu depolama.sorunundan!

Yeminederim bu yoklukta kircam gına geldi sürekli depolama dolu bildirimi.silmedigim uygulama.muzik.foto.kalmadi.kendi.kendine doluyor format atmaya korkuyorum emei silinir diye yurtdışı mi not10 rootlu cihaz başka room kurup sorunun çözüleceğini söylediler ama ben pek anlamadığım için elimde...
  3. Y

Yardım Acil yardım ekrana bişey oldu

Tamamdır.cok.tessekur.ederimm
  4. Y

Yardım Faceapp Hatası yardım lazım🙌🙌

Arkadaşlar uygulama yi defalarca yükledim kurdum daha önce sorunsuz kullanıyordum fakat şimdi fotoyu seçiyorum işlem yapmadan atıyor telim mi note 10 room var bl açık pro üyeyim ama sorunu bulamadım bir turlu
  5. Y

Hayır olmadı çok önceden bir iki düşürdüm ama baya zaman geçti sabah uyandigimda bu haldeydi
  6. Y

Merhaba.arkadaslar.erkranimda sabah kaldigimda bu. halde bişey çıktı yazılımsal mi.nedir.acaba bazen tüm ekranda çıkıyor bu yoklukta moralim çok.bozuldu ya yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  7. Y

Yardım Uygulamadan atma.sorunu

Merhaba arkadaşlar mi not 10 cihazım var root li ve bl.kilidi.acik facee app diye bir uygulama var daha önce sorunsuz kullanıyordum fakat şuan girince bir.kac saniye sonra işlem yapamada. Atıyor.orjinal.gogle Play'den yükledim hata alıyorum daha önce hiç atmiyordu ama 1662811297 Bilgisi olan...
  8. Y

Yardım Twrp hatasi

Daha önce kuruluydu hiç işlem yapmadım şimdi lazimm oldu ama kullanamiyorum
  9. Y

Yardım Module kısmı pasif

Vallahi bıktım.twpr yükledim hep.main menü oldu ana sayfa geldi reset sonra main menu
  10. Y

Yardım Twrp hatasi

Merhaba arkadaşlar twrp daha önceden kuruluydu 9cc mi.note 10 tel main menü çıkıyor sürekli iki.kere tekrar kurdum twrp yi menüye kadar gördüm.instal filan ama yine aynı hata main menü yanlismi.basiyrum ses açma güç tuşu düzgün şekilde kurdum magicsk kurmam.lazim.acil.yardimci.olursaniz...
  11. Y

Yardım Magic menager muduller kısmı?

Twrp daha önceden telimde vardı şimdi faklı şekilde açılıyor foto atayım nasıl duzeltebilirim yardımcı olurmusun hocam 1659369297 Twrp reboot to system yazıyor menü açılmıyor napmam lazım acaba
  12. Y

Yardım Magic menager muduller kısmı?

Merhaba arkadaşlar magic ile bir modül yuklicem ama moduller kısmı açılmıyor yardımcı olurmusunuz uygulama güncel ama böyle bir sorun yaşıyorum
  13. Y

Yardım Mi10 Depolama Dolu Görünüyor

Teşekkür ederim gece ise gidecegim olmazsa iş yerindeki PC ile halledeyim 1657807554 Bilgiler için çok teşekkür ederim.artik son çare aynısını yapicam
  14. Y

Yardım Mi10 Depolama Dolu Görünüyor

Eu rom.kurunca cuzuluyormu.bende PC yok şuan o yüzden sıfırlamadan çözüm arıyorum
Üst Alt