Yunkaai kullanıcısının son içeriği

1. Yunkaai

Yardım Imei klonlanması

Evet hocam ikisi de klonlanmış.
  2. Yunkaai

Yardım Imei klonlanması

Herkese merhaba. Mayıs 2020'de Mi türkiye garantili bir şekilde aldığım Redmi Note 8 telefonum var. Geçen yaz telefonun imei'sinin klonlandığını fark ettim. Fakat telefon değişikliği yaptığım için önemsemedim. Şimdi ise ikinci telefon olarak ihtiyacım var. Amazon'u aradım, Btk'ya...
  3. Yunkaai

Yardım Rom değişimi sonrası dahili belleğin şifreli olması

Romu kurarken yapmıştım hocam
  4. Yunkaai

Yardım Rom değişimi sonrası dahili belleğin şifreli olması

Herkese merhaba Arrow OS cihaza desteği kestikten sonra stock roma geçiş yaptım. Fakat şuan recovery'de dahili depolama şifreli. Önceki romdayken herhangi bir desen, pin vs. kullanmıyorum. Nasıl decrypt edebilirim?
  5. Yunkaai

Soru En iyi performans

Merhaba. Telefonumda sıklıkla oyun oynuyorum. Redmi Note 8'de en iyi performansı nasıl alabilirim? (Kernel, rom vs.) Ya da romların antutu, geekbench vs. testlerini bulabileceğim bir yer var mı? Şuan Arrow OS 12 kullanıyorum.
  6. Yunkaai

Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

Romda ota güncellemeleri mevcut değil mi? Ayarlar>Sistem sekmesinde güncelleme sekmesi mevcut değil. Bugün yeni sürümü yayınlanmış. İlla ki komple resetleyip mi yüklememiz gerekiyor? Yoksa twrp'den resetlemeden güncelleyebilir miyim?
  7. Yunkaai

Soru Miui Global'e dönüş sonrası batarya performansı düşüşü

Herkese merhabalar yakın zamana kadar pixel experience 11 kullanıyordum. Telefonu servise göndereceğim için Miui Global 12.0.2'ye döndüm. Lakin gözle görülür bir şekilde batarya performansında düşüş var. İki saatlik kullanımda %100'den %87'ye düştü. Wifi açık, ekran parlaklığı %40'da. Sadece...
  8. Yunkaai

Yardım Redmi Note 8 TWRP Hata

Dediğim gibi aynı hatayı alıyordum Twrp yerine OrangeFox kurunca sorun halloldu.
  9. Yunkaai

Global sürümle alakası olan bir konu değil. Ben pixel experience romu betadan stabile çevirmeye çalışırken de aynı hatayı aldım. Twrp ile alakalı bir problem.
  10. Yunkaai

Aynısını ben de yaşamıştım. Telefona Twrp yerine OrangeFox Recovery flashlayın.
  11. Yunkaai

Çözüldü Redmi Note 8 Bootlop ve Twrp problemleri

Yani yıllardır twrp kullandığım için diğer custom recovery'lere hiç bakmamıştım. Ama çok beğendim. Tasarımı daha güzel. Daha basit ve dediğiniz gibi twrp'de yaşadığım şifreleme sorununu çözdü. Bundan sonra Orange Fox devam.
  12. Yunkaai

Orange Fox Recovery Project'in kısaltması. Vallahi ben geliştiricilerin yalancısıyım :D
  13. Yunkaai

Farklı bir custom recovery. Yani güç tuşu ses açma tuşu ile girdiğiniz twrp'nin farklı bir türü.
  14. Yunkaai

Sorun çözüldü. Custom recovery olarak Twrp yerine Ofrp flashladım. Daha sonra problemsiz bir şekilde rom flashlandı ve telefon açıldı. Sorun twrp'den kaynaklıymış.
Üst Alt