Yüksel Erdem kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Twitter otomatik oynatma sorunu yardım 🙌

Denedim tabiki değişen birşey olmadı.
  2. Y

Yardım Twitter otomatik oynatma sorunu yardım 🙌

Merhaba, Twitter ana ekranda videolar otomatik oynaması bende kapalı, tıklayınca video otomatik olarak tam ekran olup oynamaya başlıyordu. Şimdi ne oldu bilmiyorum video otomatik başlamıyor. Ana ekranda oynata basınca tam ekran oluyor ve alttanda başlar tuşuna basmadan video başlamıyor...
  3. Y

Yardım MIUI 12.5.1 Otomatik Ses Azalıyor

Sorun çözümü bulan var mı? YouTube ses otomatik kısıyor, full açık olmasına rağmen belli belirsiz zamanda ses kısılıyor.
  4. Y

Yardım Uygulama kullanıcı adı ve şifre sorunu!

Arkadaşlar merhaba, bu sorunu yaşamaya devam ediyorum, güvenlik uygulaması kalkmıyor devre dışı olmuyor, sadece ön bellek ve tüm veriler siliniyor. 1 hafta içinde turknet, digital operatör uygulamasına 3 defa şifre girdim. Unutup hep tekrardan şifre girmemi istiyor. Allah'tan Instagram...
  5. Y

Uygulamaları yönetten tüm verileri önbelleği falan temizledim şimdi. Ama ben bu uygulamayı hiç kullanmıyorum, bir daha çalıştırma demişsin, zaten hiç çalıştırmıyorum. Farklı yapacağım bir ayar var mı?
  6. Y

1630271485 Anlamadım, kendi güvenlik uygulaması dışında bir uygulama yok. O uygulama da silinmiyor? İçine girip nasıl bir ayar yapmam gerekli tarif edebilir misin?
  7. Y

Merhaba, Resmi Note8 Pro cihazımda bazı uygulamalar haftada birkaç defa kullanıcı adı ve şifresi sıfırlanıyor. Örnek; Turkcell digital operatör, gnc, turknet gibi uygulamalarda kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorum ama haftada bir kaç defa kullanıcı adı ve şifreyi unutmuş oluyor. Niye...
  8. Y

Yardım MIUI 12.5.1 sonrası sorunlar. Note 8 pro

Evet o yok artık gitmiş, indirme klasörünün de oluyordu orada da yok. Tekrar indir de yapamıyoruz 1630270362 O 3 nokta artık yok 😒
  9. Y

Yardım MIUI 12.5.1 sonrası sorunlar. Note 8 pro

Merhaba, Bende güncelleme sonrası yaşadığım bazı problemleri belirtmek istiyorum. 1- Tüm uygulamalar da hoparlör sesi full açık olmasına rağmen kendiliğinden kısılıyor. 2- Görüşme yaptıktan sonra kapattığımda ekran alt orta kısmında çıkan "Çağrı Sonlandırıldı" yazısı bir defa değil 7-8 defa...
  10. Y

Yardım MIUI 12.5.1 Otomatik Ses Azalıyor

Aynı sorun bende de var cevap var mı? Ayrıca görüşme yaptıktan sonra ekran çıkan çağrı sonlandırıldı yazısı da 7-8 defa çıkıyor saçma bir haya olmuş. Güncelleme sonrası oldu bunlar.
  11. Y

Soru Bluetooth kulaklık pubg ses gecikmesi çözümü?

Her ikisini de denedim, oyuna girince sorun devam ediyor, geliştirici seçeneğinde değiştirdiğim ayarda eski haline gelmiş oluyor. Mesela şimdi değiştirdim. Menüden çıktım hemen tekrar bakıyorum hemen eski haline gelmiş oluyor ayarlar.
  12. Y

Hocam, bu geliştirici seçeneklerini yapıyorum ama otomatik olarak eski ayara geri dönüyor. Değiştirdiğim ayarda kalmıyor.‍♂️
  13. Y

Teşekkürler hocam, örnek bir config dosyası söylerseniz bulmama yardımcı olursunuz
  14. Y

Merhaba, çoğu Bluetooth kulaklık ile denedim fakat hepsinde pubg de ses gecikmesi oluyor. Geliştirici seçeneklerine girip söylenen ayarları değiştiriyorum ama o ayarlarda otomatik olarak eski haline geri geliyor, onu da anlamadım. Örnek Bluetooth Ses Kodlayıcısı AAC'de ben herhangi başka bir...
  15. Y

Soru Note8 pro intagram foto paylaşımlarının galeriye kayıt edilmesi?

Kimsenin bir yorumu yok demekki sadece bende oluyormuş ‍♂️
Üst Alt