yuhuju kullanıcısının son içeriği

1. yuhuju

Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

kardeş bu 1. yöntemi denedim ve hata verdi ikincide de kurmadı neden acaba ne yazıyorsa yaptım..
  2. yuhuju

Gümrük Hakkındaki Soru ve Sorunlarınız

Kusura bakmayın Haklısınız konu baya dağıldı.Ama maalesefki Birçok konuda yaralarımız var umuyoruzki bu durumlar düzeltme yoluna gidilir..
  3. yuhuju

Bakın hocam ben size bir örnek vereyim üretim dediniz üretsekde çinden ucuz üretemeyeğimiz için üretmek yine bizi kurtarmaz birçok firmada zaten ucuz diye çinde üretiyor velhasıl; biz muskuk işi yapıyoruz taharat muslukları var bilirsiniz, büyük bir firmadan alıyoruz oda çinden getiriyor tabi...
  4. yuhuju

Hocam bunun şuan için iki çaresi var çinde tanıdık birisi olmalı gelirken getirmeli veya herhangi bir ülkede tanıdık varsa siteden alıp o ülkedeki tanıdığa yollamak tanıdık gelirken yanında getirebilir,diğer türlü kargo ile gümrükten geçmesi çok zor..
  5. yuhuju

Hocam yanlış anlaşılmasın ben vergi ödemeyelim demiyorum yine vergisini alsın devlet ama fiyatlar yarı yarıya fark olunca insanın zoruna gidiyor böyle şeyler yani bizim diğer ülkelerden ne farkımız var adamlar 700 e alırken biz neden 1400 ödüyoruz benim derdim bu
  6. yuhuju

hocam anlıyorum ama bunun bi çaresi olmalı yani yurt dışındaki fiyatları görünce burda bu fiyatlar insanı farklı bi boyuta getiriyor. bize şöyle bir seçenek sunulsa mesela garantili ve garantisiz seçeneği olsa garantisiz 200-300 tl daha uygun olsa yine yurtdışına göre pahalı olur ama en azından...
  7. yuhuju

18 Mart Çanakkale zaferi

Çanakkale bize savaşın sadece güçle kazanılmadığını gösterdi. Çanakkale bize birlik beraberlik ruhunu öğretti. Çanakkale bize göğsünde iman ile kimseden korkmamayı ve Allah'ın yardımının bizimli birlikte olduğunu gösterdi. Çanakkale ruhunu Hayatımızdan hiç çıkarmamamız duası ile..Şehitlerimizin...
  8. yuhuju

Hocam yani bana biraz saçma gibi geldi, yolcu beraberinde getirebiliyosunuz fakat kargo ile gümrükten yasak deniyor. Bunun bi önlemini alarak yine sınırlı sayıda kargo ile yurtdışından getirmek uygun hale getirilmeli.
  9. yuhuju

Yardım xiaomi mi meizu mu ?

Şunuda eklemeden geçmeyeyim ekranı gorilla glass 3 var ve amoled ekran. amoled ekran telefon kullandıysan arasındaki farkı anlatmama gerek yok.Netten inceleme videolarını dikkatlice izlemeni tavsiye ederim. Aklına takılan bişiy olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..
  10. yuhuju

Nette baya bi arkadaşın teli gümrükten geri döndü. Sanırım bu aralar sıkı kontroller var
  11. yuhuju

Yardım xiaomi mi meizu mu ?

Bende mx5, Yeğenimde note 3 var batarya performansı mx5 le aynı diyebilirim. Kamera ahım şahım olmasada note 3 e kıyasla çok daha iyi. Sistem kaymak gibi akıcı (daha önce xiaomi note 2 kullandım galeri sorunu banka uygulama sorunu ve birkaç sorun yüzünden alışamadım tercih meselesi yinede)...
  12. yuhuju

Redmi Note 3 Stabil Rom 7.1.6 Çoklu dil destekli

lazkopat52 Arkadaşında dediği gibi mtk işlemcilere henüz yayınlanmamış yanlışlıkla indirip kurmayalım arkadaşlar işlemci farkı var ☺
  13. yuhuju

Redmi Note 3 Stabil Rom 7.1.6 Çoklu dil destekli

hocam preloader tik ini kaldırdığınızdan emin olunuz ve aynı işlemleri yeniden deneyin derim. benim başımdan şöyle bi olay geçti herkeste çalışan 7.1.3 romunu kurmuştuk parmakizi okuyucu çoğu kişide çalışmasına rağmen bizde çalışmadı bizde bu konudaki romu kurduk sıkıntı olmadı yani telefondan...
  14. yuhuju

redmi note 3'e redmi note 2 temperli camı uyar mı

hocam kamera ve sensörlerin yerleri farklı dolayısıyla uymaz
  15. yuhuju

Alış Redmi Note 3 Alınır.

Hocam inş. bi kaç gün içinde sıfır kutulu elimde olucak gold 3 ram / 32gb helio x10
Üst Alt