yuemiy kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Amazfit GTR yedek parça

Herkese selamlar, Geçtiğimiz hafta düşme sonucunda saatin gümüş kasasında ezik meydana geldi. Ayrıca kordon pimlerinden biri de eğildi. Bu parçaları temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz acaba? Pim işini çözebileceğimi düşünüyorum. Ama kasadaki görüntüden dolayı kullanmak istemiyorum. Bunu...
  2. Y

Soru Always on mode ( her zaman açık modu )

O özellik sadece amoled ekranlar için geçerli. Sizinki lcd ekran.
  3. Y

Soru Xiaomi redmi airdots

Ben 3 ay önce aldım. Ürün orijinal bir sıkıntısı yok. Sadece sol kulaklıktan arada bir ses 1 saniyeliğine kesilip geri geliyor.
  4. Y

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

PFBEUXM ve PFBMIXM EU: Avrupa Rom MI: Global Rom Dağıtılırken bölge bölge dağıtılıyor güncellemeler. EU stable, Global stable gibi.
  5. Y

Eu ise global olmuyor hocam o.
  6. Y

MIUI 11 MIUI 11 ne zaman gelecek bilgisi olan

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-11-2-etap-dagitilmaya-basladi-guncel.58800/ Bu konudan takip edebilirsiniz.
  7. Y

Mİ 8 gönderilirken android 10 ile göndermeyeceklerse, bu saatten sonra hiç göndermesinler.
  8. Y

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Beta rom yüklendikten sonra bir sakıncası var mı? Yani bir daha global güncellemesi gelince direkt alabiliyor mu, sadece beta güncelleme mi bekliyor?
  9. Y

Xiaomi update verdi az önce. Redmi Note 7 MIUI 11 (Stable Update) “OTA Update” ” Global https://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGMIXM/miui-blockota-lavender_global-V10.3.12.0.PFGMIXM-V11.0.3.0.PFGMIXM-11cc13e4fe-9.0.zip Russia...
  10. Y

Ota üzerinden mi geldi hocam? Ota değil ise nasıl yüklediğinizi söyler misiniz?
  11. Y

Zip dosyasını indirdikten sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Daha önce hiç yapmadım da.
  12. Y

Bunu indirdikten sonra TWRP olmadan ya da BL kilidi açık olmadan kurabilir miyiz?
  13. Y

Hocam bu tarihler her ne kadar lansman sırasında söylemese beta testerlar için. Son kullanıcı olan bizlere gelmesine daha var.
  14. Y

Android 10 ile geleceğini düşünüyorum hocam. Bekleyip göreceğiz.
  15. Y

Az önce Telegram grubuna geldi. Mi 9 - Global Stable V11.0.1.0, Android 10 Recovery https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFAMIXM/miui_CEPHEUSGlobal_V11.0.1.0.QFAMIXM_fe2e2306cc_10.0.zip ➤ @miui11_0fficial ➤ @MIUI11_Updates ➤ @xiaomiui11 Mi 9 android 10 ile gelmiş. Mi 8 de öyle olacaktır...
Üst Alt