ysnozd kullanıcısının son içeriği

1. ysnozd

MIUI 12.5 MI 9T Pro / K20 Pro Global 12.5.1.0 RFKMIXM İndirme Bağlantısı

Buni denedim. Can not load twrp.img diyo. Yok kuramiyorum twrp imakniyok deliricem
  2. ysnozd

arkadaşlar dün bu romu yüklerken fastbota düştüm. zar zor xiomi tools v2 ile kendisi bi rom kurdu. şuan twrp ne denediysem kuramadım. twrp.img can not load diyor. bu romu xiaomi tools v2 ile pc üzerinden kurmayı denedim. her romu kuruyo bunu kurmuyo. neden?
  3. ysnozd

Sen dün bunu kurcam diye, heycanlan fastbota düş kilit silinsin. Gece 3 saat uğraş uğraş uğraş yok. Gitti telefon. Xiomi toolsa kendisi birşeyler kurdu etti. IMEI gidecek diye aklım gitti. Gitmemiş. Kurdu. Magisk ve twrp yok şuan. Kendisi global kurmuş. İşe geldim şimdi akşam evde kurcalicam yine.
  4. ysnozd

Yardım Sanırım cihazımı kilitledim

kardeş bambaşka bi konudan geldim. mi9t pro 12.5 global cıktı. yükliyim derken heycanlanıp fastbotta kaldım. kilit işareti de yok. adm loader cmd neler denedim olmadı. sayende mi tool v2 ile kendisi bi rom kurdu. açıldı. inşallah imeim uçmamıştır. genede sağol
  5. ysnozd

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

Pilot kullanicı ne demek? Her isteyen yükleyemiyor mu?
  6. ysnozd

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Eu stable 12.0..06 dayım. 12.6 ya geçmeye değer farklar var mı? Aşırı kararsızım.
  7. ysnozd

Arkadaslar bunu yukledikten sonra nerden guncellicez, iki gunde bir yenisi yayinlaniyor 21.4.24 cikti bile. İcerdem guncellersek imei uçar mı?
  8. ysnozd

EN günceli 21.4.14 olan mı?
  9. ysnozd

MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Eu 12.0.6 dayım. Beta12.5 veya 12.6 ya geçmeye değer mi?
  10. ysnozd

Sohbet Modlu Instagram hakkında

İnstapro kullanıyorum. Videolari storyleri daha kaliteli atıyor.
  11. ysnozd

MIUI 12.5 Mi 9T Pro / K20 Pro [ Miui 12.5 ] - Eu Beta Rom Kurulum Talimatları ve İndirme Bağlantıları

Eu 12.0.6 üzerine güncelleme gibi kurulum oluyor mu? Yoksa sifirdan mı kurmak gerek?
  12. ysnozd

MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Dostum, global 12.04 ten, bu paylaştığın romu, yazdığın yönergelere göre yükledim. hiç anlamayan biriyim ve mükemmel şekilde kuruldu. çok güzel çok farklı oldu telefon. bunun üzerine gelen güncellemeleri yine twrp üzerinden mi kuracağız? Teşekkürler.
  13. ysnozd

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

çin romu demek global rom mu demek. mi9 t pro global 12.4 deyim. direk ustunemi kurayim twrp den yoksa. tamamen silip mi kurmak gerek
Üst Alt