ysfmt kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Mİ Note 10 Lite rom

Tamamdır hocam videoda 2016 sürümünü kurun demiş, son sürümü kurunca gördü. Şu an işlem yapıyor bakalım bekliyorum 1617800057 Şu an kuruyor hocam eyvallah, hata çıkmaz inşallah
  2. Y

Hocam miflash tool telefonu görmüyor teamviewer ile yardım etme şansınız var mıdır?
  3. Y

Hocam miflash ile nasıl temiz kurulum yapabilirim, şimdi istediğim rom'u twrp ile yüklersem güncelleme geldiğinde ayarlardan yaparsam fastbootta takılı kalmaz mı? Öyle olmuştu bir kere. Ben ilk günkü gibi yapayım ayarlardan son sürüme güncelleyeyim en iyisi, bununla alakalı bir konu veya video...
  4. Y

Merhaba, telefona twrp ve 12.1.3.0 güncelleme rom'unu yükledim. Bir ara rootladım fakat sonrasında tekrar gitti, bazı uygulamalar var gösteriyor ama rootlu değil gibi. Bildirimlerde de çok saçma sorunlar var hepsi birden geliyor. En stabil sürüm hangisi? Gördüğüm kadarıyla yeni güncelleme gelene...
  5. Y

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Çok teşekkür ederim. Oldu. Artık güncellemeyi telefon üzerinden yapmamalıyım değil mi
  6. Y

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Tamamdır bunu yaptım ama başlatınca şu hatayı verdi:
  7. Y

Hocam mi flashla yüklemeye çalışıyorum "couldn't find flash script" hatası veriyor. Nedendir?
  8. Y

Yardım TWRP Modunda Pc dosyaları görmüyor

Hocam data-system yaptığımda o dosyalar çıkmıyor saçma sapan isimde dosyalar çıkıyor maalesef 1614516657 Kurdum fakat hala aynı 1614516686 Teamviewer ve görüntülü görüşme ile yardım edebilme şansınız var mıdır? 1614517948 Yok mudur bir yardımsever?
  9. Y

Hocam bunu twrp içinden yüklemem için telefona atmam gerekiyor ama telefona kopyalanmıyor. Şu şekilde bekletip hata veriyor: Evet hocam bunu yapamıyorum. İlk gönderideki gibi görünüyor klasörler. 1614516408 Tamamdır hocam normal twrp yükler gibi yükledim. Ama yine klasörler aynı şekilde...
  10. Y

Lütfen Yardım! TWRP Modunda Pc dosyaları görmüyor

Arkadaşlar ben kilit desenini unuttuğum için Twrp modunda tüm dosyaları pc'ye aktarıp format atmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Veya kilit ekranını kaldırmak için bir yol var mıdır? Pc'ye bağlayınca klasörler şu şekilde görünüyor:
  11. Y

Arkadaşlar ben kilit desenini unuttuğum için twrp modunda tüm dosyaları pc'ye aktarıp format atmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Veya kilit ekranını kaldırmak için bir yol var mıdır? Pc'ye bağlayınca klasörler şu şekilde görünüyor:
  12. Y

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.1.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Hayır ben bu sürüm için demiştim. Burada eklenecektir diyor fakat sitede buldum, acaba çalışır mı onu sordum
  13. Y

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.1.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar şu sitede global rom var ama bununla fastboot atılır mı, avrupa yerine global yükleyeyim.
Üst Alt