ysfcry kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Mi unlock tool 7 günden az problemi

1 aydan fazla süre geçti ve denediğimde tekrar aynı hatayı alıyorum. "This device has been activated for less than 7 days. Please activate it for 7 days before trying to unlock it again." Ortada ne bir süre bilgisi var ne de başka bir şey, sanki başvuruyu yeni yapmışım gibi tepki veriyor...
  2. Y

Çok teşekkür ederim. Geçen ayın 28inde başvuru yapmıştım, bu ayın 28inde kilit açma işi gerçekleşir diyebilir miyiz peki? Başka hesapla başvuru yapma şansım yok sanırım şebeke almıyor cihaz çünkü. Çok teşekkürler.
  3. Y

Oturum kapatmaktan veya başka bir hesap girmekten çekiniyorum çünkü geçen ay şebeke varken başvuru yapmıştım bu cihaza, oturum kapatırsam veya başka account ile unlock etmeyi denersem başvuru silinmez mi? Teşekkürler
  4. Y

Merhaba arkadaşlar, ilk kez konu açıyorum bir hatam varsa kusura bakmayın lütfen. Ağustos ayının sonunda telefon içinden kilit açma başvurusu yapılan bir poco x3 nfc cihaza sahibim. şebekelerde sıkıntı çıktı, ben de tool ile unlock yapmak istedim, daha önce yaptığım işlemlerdi biraz hakimim...
  5. Y

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

merhabalar, cihazda birden wifi ve arka kamera gitti. wifi sorunu çok ilginç, ağları görüyor ancak bağlanmıyor. arka kamera zaten malum. tüm modemleri denedim, eu romda denedim. v13 ve 12.5 global sürümlerde de denedim tüm modemleri fayda etmedi. önerebileceğiniz farklı bir miui sürümü veya...
  6. Y

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Geçici kayıt bu ülkede 2012den beri var. Lütfen bilmiyorken biliyormus gibi yorum yapmayın. Gidin geçici kayıt diye aratın eski konuları okuyun başka sitelerde
  7. Y

Soru Xiaomi Widevine Sorunları

Yanlış bilgi vermeyin. Yeni çıkan MIUI versiyonları ile sertifika değişikliği yapıldı. Örnek pocophone F1 çok eleştirilmişti, güncelleme ile düzeltildi. Note 8 pro'da miui 12 ile bu sorunu aşacak.
Üst Alt