ysfack kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım mi 8 se bootloader, kimse çözemedi

Evet unlocked yazıyor ama Xiaomi toolsa telefonumu bağladığımda boatloader kitli diyor sanırım. Ben şuanda telefon için uygun Rami indirsem, twrpden yüklesem, sıkıntı olurmu, birde ramle birlikte android sürümde yükselirmi yoksa onun için ayrı bir yüklemeli yapmam gerekiyor
  2. Y

Yardım mi 8 se bootloader, kimse çözemedi

arkadaşlar merhaba, telefonumun bootloaderını açıcam ama acayip bir sorun ile karşılaştım. telefonun ayarlardan ek ayaralara giriyorum, oradan geliştirici seçeneklere tıklıyorum, mi kilit açma seçeneği yok bende, android 8 yüklü, resmini aşağıya bıraktım, yardımcı olursanız sevinirim...
  3. Y

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Şuan telefondaki güncelleme uygulamasında telefonunuz güncel diyor. Twrp den elle güncellemek telefon kapanırmı, android 8 yüklü,
  4. Y

Rom Mi 8 se güncelleme

Birde telefonda android 8 yüklü, MIUI 11 yükleyince android de 10 olurmu yoksa ayrı bi yüklememi yapmam lazım.
  5. Y

Boatloaderı açtım, android 8 yüklü telefonda, MIUI 11 i twrpden yükleyebilirmiyim şuanda
  6. Y

Recovery [Sadece Android Q]Xiaomi Mi 8 SE - Twrp 3.3.1-1029 Tek Tuş Yükleme Aracı

Arkadaşlar yeniyim lütfen yardım edin, telefonum mi 8 se, android 8 yüklü, MIUI 11 romu yükleyince android de beraber mi yükleniyor, yoksa android 10u yüklemem için twrpden farklı bi yükleme mi yapmam gerekir. Boatloader açık. 1573336427 Bide bende twrp 3.2.3 yüklü, bu paylaşılan 3.3.1 e...
  7. Y

Rom Mi 8 se güncelleme

Arkadaşlar merhaba, bende mi8 se var, android 8 ve miu10 eu 10.0 stabil yüklü, yurtdışı cihaz, güncelleme gelmiyor. Bootloaderı kilitli kapalı, açmak için ayarlardan gerekli şeyleri yaptım ama geliştiriciye girdiğimde mi kilit açma durumu seçeneği yok, dolayısıyla bootloaderı açamadım. Xiaomi...
  8. Y

Merhaba, bende mi8se var, bootloaderı kapalı, twrpden bootloaderı kapalı iken güncellesem sıkıntı olurmu
Üst Alt