ysf.png kullanıcısının son içeriği

1. ysf.png

Rehber Xiaomi Bildirim Gelmeme Sorunu Çözüm! Mıuı v9...

"Otomatik başlatma" dan uygulamayı aktif hale getirmeyi deneyin. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ysf.png

Rehber Xiaomi Bildirim Gelmeme Sorunu Çözüm! Mıuı v9...

"Otomatik başlatma" dan uygulamayı aktif hale getirmeyi deneyin. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ysf.png

Yardım Xiaomi Redmi Pro Kılıf + Ekran Koruyucu Bulamadım

Selamun aleyküm arkadaşlar. Xiaomi Redmi Pro için aliexpress vs. sitelerden Kılıf + Ekran Koruyucu linki atabilir misiniz? (elimde ki cihaz : Xiaomi Redmi Pro (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri)
  4. ysf.png

Soru Xiaomi Redmi Note 4 Mıuı 10... Ne Zaman Gelecek?

Benim cihazım redmi note 4 global snapdragon tahmini bu ay sonuna gelir mi? Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ysf.png

Soru Xiaomi Redmi Note 4 Mıuı 10... Ne Zaman Gelecek?

Selamun aleyküm arkadaşlar soru açık net. Redmi note 5 lere mıuı 10 gelmesine rağmen hala redmi note 4 (sd) cihazıma güncelleme gelmedi. Ne zaman güncelleme gelir acaba?
  6. ysf.png

Haber Artık Xiaomi Telefonlar İOS Gibi Toplu Güncelleme Alacak

Redmi note 4 e ne zaman gelecek acaba?
  7. ysf.png

Yardım Redmi Note 4/4x (SD) Ahize Problem

donanımsal değil güncellemeden sonra oldu. rom linki atabilir misiniz?
  8. ysf.png

Yardım Redmi Note 4/4x (SD) Ahize Problem

Selamun aleyküm cümleten. Başlıkta da olduğu gibi ahizede az ses problemi var ve bu sorun güncellemeden sonra gerçekleşti (mıuı 9.6.2.0). Sizde de aynı sorun var mı acaba? Şimdiden teşekkürler...
  9. ysf.png

Yardım Xiaomi Redmi Note 4/4x (SD) MIUI 10 Ne Zaman Gelecek?

Miui 10 bende sistem güncelleme kısmında gözükmüyor. Hala miui 9.6.2.0. Size geldi mi? Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ysf.png

Çözüldü Xiaomi Telefon Şarj Problem

bluetooth 4.0 destekli. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  11. ysf.png

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Bir sorum daha var. Bluetooth cihaz kullanıyorsanız ort. kac m kapsama alanında sıkıntısız kullanıyorsunuz? Redmi note 4 de Bluetooth 4.1 var çekim alanı 100 metre deniyor ben Bluetooth kulaklığımi kullandığım zaman ortalama arada engel olmadan 4-5 metre...
  12. ysf.png

Teşekkürler. Ekran görüntüsünü unutmazsanız çok sevinirim. Hayırlı günler... Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ysf.png

%100 iken şarjda takılı olsun o şekilde atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Birde MIUI hangi sürümünü var? Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ysf.png

Cihazınız ney? Birde bana 100% dolu iken şarjda takılı olduğu zaman bu posta bir ekran görüntüsü atar mısınız?
  15. ysf.png

Derin test yapmadım ama aynı gibi düşünüyorum. Sizde de boyle oluyor mu?
Üst Alt