ynlzkptn kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber Bonusflaş vb. Bankacılık Uygulamalarını ROOT'tan Gizleme (DİĞER TÜM YÖNTEMLER İŞE YARAMADIYSA - SON ÇARE!)

arkaslar magisk 24.1 sorunlu sistemi yavaşlatıyor. ben tekrardan 23 versiyonuna döndüm. bu arada cihazım mi10t pro. magisk 23 versiyonu hide magisk olayı çalışmadığı için banka uygulamasında sorun çıktı örnek deniz kartım. bunun çözümünü de denemeler sonucunda aşağıda ki magisk ve riru...
  2. Y

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

eea global sürümdede rootlu kullanıyordum. ben bütün cihazlarımı rootlu kullandım banka ve diğer finans uygulamalarında sorun yaşamadım hiç.
  3. Y

Çözüldü MIUI 12.5.1 Eu Rom SafetyNET Mi 10 t / Mi 10 t pro k30 ultra

safetynet sorununu ben burdaki magisk modulunu yükleyerek çözdüm.. https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix
  4. Y

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar eea avrupa romdan Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM geçiş yaptım. herşey güzel tek sorun nfc banka uygulamaları ile ödeme yapamıyorum. sıfırladım uygulamaları tekrar aktive ettim ama bir türlü ödeme yapmıyor. pos a okutunca bip sesi geliyor ama ödemeyi yapmıyor...
  5. Y

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar eea avrupa romdan bu roma geçiş yaptım. herşey güzel tek sorun nfc banka uygulamaları ile ödeme yapamıyorum. sıfırladım uygulamaları tekrar aktive ettim ama bir türlü ödeme yapmıyor. pos a okutunca bip sesi geliyor ama ödemeyi yapmıyor. denedğim banka uygulamarı...
  6. Y

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

çözdüm arkadaşlar. sorun twrp yi yüklemekten kaynaklanıyor. yüklemeden boot ederek hem rom hem root yükleniyor. orange fox twrp ile boot edip yükledim. eğer twrp yüklü ise olmuyor bilginize. orjinal recovery yüklü olması gerekiyor.
  7. Y

hangi recovery kullanıyorsunuz acaba ? birde son sürüm dediğiniz v23.0 bunla deniyorum ama boot ekranında kalıyor
  8. Y

arkadaşlar 12.5.5 eu sürümünü root edebilen varmı? magisk yükleyince boot ekranında kalıyor.
  9. Y

Recovery [RECOVERY] [grus] Sky Hawk Recovery Project 2.3.1 [20200703]

kardeş telegram kanalında shrp 3.0 download linkini bulamadım varsa atabilirmisin?
Üst Alt