yldrmahmt kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Vacuum mop pro yazılım

Çin versiyonu bir vacuum mop pro aldım sanırım globale çevirmek için içine farklı bir yazılım atmışlar . Mi home da mi temizlik robotu p olarak görünüyor ve su toz 2 si bir arada tankını tanımıyor sadece süpürme yapabiliyorum. Bilgisi olan var mıdır ?
  2. Y

Satış Mİ5 PRO ANAKART + Mİ5 PRİME 650 TL

Evet olur zaten kasalar aynı anakartın bir sorunu yok arka kamera bir teknik serviste yerine monte edilmesi lazım
  3. Y

Satış Mİ5 PRO ANAKART + Mİ5 PRİME 650 TL

Mi5 PRO Anakart 4/128 Anakart sağlamdır performansı gayet iyidir. Kamerasını kendim sökerken soketini kırmışım tamir edilmesi lazım fakat kamera sağlam hiçbir problemi yok. Mİ5 PRİME 3/64 Ekranı çatlak fakat halihazırda çalışır durumda anakart üzerindeki anten soketi kırılmıştı o tamir...
  4. Y

M5 PRO ANAKART + Mİ5 PRİME 650 TL

Mi5 PRO Anakart 4/128 Anakart sağlamdır performansı gayet iyidir. Kamerasını kendim sökerken soketini kırmışım tamir edilmesi lazım fakat kamera sağlam hiçbir problemi yok. Mİ5 PRİME 3/64 Ekranı çatlak fakat halihazırda çalışır durumda anakart üzerindeki anten soketi kırılmıştı o tamir...
  5. Y

Mi5 PRO Anakart + Mi 5 Prime

6. Y

Mi5 PRO Anakart + Mi 5 Prime

7. Y

Rehber [Rootsuz]Çentikli Telefonlarda Bildirim iconu sabitleme

Mi8 se de çentiği ortalamak isteyen olursa ben şöyle yaptım X:500 Y:85 İcon: 32
  8. Y

Mi 5 pro 4/128 anakart

hocam al tak test et çalışır performansı da hoşuna giderse konuşuruz ama çok bir pazarlık düşünmüyorum
  9. Y

Mi 5 pro 4/128 anakart

arka kamerasını sökmüş bulundum bilen birisi tarafından monte edilmesi lazım onun dışında sorunsuzdur. 128 gb depolama alanı hiçbir zaman 60-70 gb ı görmedi performansı neredeyse ilk günki gibi. Alacak arkadaşa yanında kasa çerçevesini de verebilirim başka bir parçası kalmadı.
  10. Y

Alış mi 5s plus sağlam anakart arıyorum

mi 5 Pro anakartı var sağlam 4/128 eğer uyarsa gönderebilirim dener bakarsınız. İstanbul
  11. Y

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Mi 8 se Stabil 10.2.1 yüklü twrp 3.2.3 1102 yüklü telefonu bu şekilde aldım şimdi 10.2.3 ü indirip twrp den sadece install desem verilerim gidermi öncesinde yapmam gereken birşey var mı ?
  12. Y

Yardım Mİ 8 SE Şebeke Hücresel Veri Sorunu

Türk Telekom Hattımın sim kartı 3G türkcell 4.5G buradan kaynaklı bir problem olabilir mi ?
  13. Y

Yardım Mİ 8 SE Şebeke Hücresel Veri Sorunu

Xiaomi.eu 10.2.1.0 Stabil rom yüklü cihazımda türkcell ve Türk Telekom Hat kullanıyorum aramalarımı TT üzerinde yapıyorum internetim Türkcell. Özellikle telefon görüşmesi yaptıktan sonra internetim gidiyor durum çubuğunda vs bir değişiklik olmuyor fakat internet bağlantısı kesiliyor yada...
  14. Y

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

8.7.5 betafsn direk guncelleyiciyi kullanarak guncelledim telefon açıldı fakat Google uygulamaların silinmiş birde wifi sorunu yaşıyordum hala devam ediyor bağlanıyor fakat internet yok diyor . Son olarak Android 8 den 9 a geçmiş görünüyor bu mümkün mü ? Mi 8 se bu arada
  15. Y

Yardım Mi 8se beta romdan kararlı Roma geçiş

İç piyasadan IMEI klonlu bir mi 8 se aldım bootloder açık twrp yüklü mevduatta MIUI 10 eu 8.7.5 yüklü wifi bağlantısında sorun yaşıyorum arada bir bağlanıyor ama genellikle bağlı ama internet yok diyor. Bunun dışında problem yok gibi ama stable Roma gecsem daha iyi olur mu acaba. Birde bu...
Üst Alt