yldrm51 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Mi 6 kişiler

Rehbere gir sol tusa uzun bas sim kisilerini pasif yap bu kadar MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Y

Yardım Mi 6 kişiler

Slm rehber deyken sol tuşa uzun bas orda ayarlar bölümunde gösterilecek kisiler cikar diledigini sec ancak sim kisilerindende durum pasif yapman gerek MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Y

Tema İos 11 V3 (VSM MOD) Tema Alakadarnya Miui 9 Uyumlu

[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Y

WAAAAAVVVV.... HARİKA OLMUS YAKİSMİSŞ GÜLE GÜLE GURURLA KULLANİN MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Y

Tabi yinede takdir sizin MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Y

Evet hocam yakisir size cok şık olmus MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Y

Hocam hayirli olsun gule güle kullanin görmek istiyoruz başlikda MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Y

Meehaba hocam instagram düzeldi bunun icin tsk ederim size ancak yeni bisey fark ettim cihazi sessiz moda alinca üstte hem sessiz mod ikonu hemde gps ikonu birlikte görünüyor gps kapali olmasina ragmen bilginize saygilarimi sunar iyi formlar dilerim MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  9. Y

Muzo125 kardesim wattsup ve google play uygulama renkleri cok güzel olmuş bence sıkıntı olacak bir durum degil ama instagram daki renk hic şık degildi MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Y

Merhaba hocam instagram düzeldi fakat bisey fark ettim cihazi sessiz moda alinca üstte hem sessiz mod ikonu hemde gps ikonu birlikte görünüyor gps kapali olmasina ragmen MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Y

Hocam maalesef olmuyor neyse bosverin ugrasmayin vaktinizi aliyorm kusura bakmayin lutfen MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Y

Hersey normal calisiyor sadece instagram koyu renk MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Y

Hocam bunu indiriyorum MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Y

Tamam hocam bir daha deneyim umarim olur tsk ediyorum ilginize MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Y

iOS 11 ( VSM MOD)V3.mtz MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt