ykpnlc kullanıcısının son içeriği

1. ykpnlc

Satış Satılık mi8 / 128 mavi

Mi8 6/128 modelidir. Gorselinde en ufak cizik vesaire yoktur imei kayitlidir herhangi bi kusuru yok. Takas dusunmuyorum model yukseltecegim icin satiyorum Fiyat olarak 1800 dusunuyorum iyi forumlar.
  2. ykpnlc

Yardım Mi 8 type -c

Hic bisey
  3. ykpnlc

Yardım Mi 8 type -c

Kimsenin bilgisi haberi yokmu bu konuda
  4. ykpnlc

Yardım Mi 8 type -c

Basliktada belirttigim gibi orjinal sarj aleti haricinde herhangi type-c girisli birsey gormuyor. Ne flash bellek ne kulaklik nede farkli bir cihaz, bundan dolayi kullanamiyorum. Eskiden bu sekilde birsey yoktu yaklasik 3-4 aydir bu sorun devam ediyor.Eu stabil miui 11 kullanicisiyim miui 10...
  5. ykpnlc

Soru Mi 8 ekran yansıtma

Hocam daima gor olarak ayarli youtube vs direk yansitabiliyor ama ekran yansitma olarak her zaman gormuyor dedigim gibi.
  6. ykpnlc

Soru Mi 8 ekran yansıtma

Televizyon samsung mi8 cihazimdan nadir olarak baglaniyor. Baglaniyor yazisi ekrana gelip kendiliginden kayboluyor yani kafasina gore baglaniyor sorunu nedir bilmiyorum. Esime redmi note 7 aldim o cihaz istedigim zaman aninda baglaniyor acaba mi8 bu konuda sorunlu mudur?
  7. ykpnlc

Yardım Mi airdots tws

Tekrar cift kulaklikla muzik dinleme olmuyor yani ayni islemleri tekrarlayamiyorum. kutudan cikardigimda sag kulaklik beyaz yanip sonmeye basliyo sol kulakliksa kirmizi beyaz surekli yanip sonuyor
  8. ykpnlc

Yardım Mi airdots tws

Teseskkurler hocam yaptim sayenizde peki bu kutunun sarjinin dolup dolmadigini nerden anlayabiliriz
  9. ykpnlc

Yardım Mi airdots tws

Arkadaslar her iki kulakliktan sesi ayni anda veremiyomuyuz bir tanesinin tusuna bastigimda ses digerine gidiyo yada tam tersi oluyo iki kulakligada ayni anda ses veremezmiyiz kurulumla ilgili bir konu bulamadim simdiden tesekkurler yardimlariniz icin
  10. ykpnlc

Soru Muzik indirme programi

Arkadaslar forumda vardi konuyu bulamadim rica etsem linki paylasirmisiniz yada oneriniz varmi
  11. ykpnlc

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

Ben yaptirdim imei repair efendi bir arkadas isinide duzgun yapiyor ama heralde reklamini yapmak yasakmis isteyenler pmden yazabilir Mi 8 cihaz
  12. ykpnlc

hocam gozukmuyo mesaj telefon cop olmaktansa deger hocam
  13. ykpnlc

hocam kim yapiyor bu isi nasil ulasicaz
  14. ykpnlc

ney yapilabiliyor hocam kim yapiyor pm alabilirmiyim
  15. ykpnlc

Soru MD5 Sum eşleşmiyor ...

eu beta bu dosyayi indirip sistem guncellemeyi acin , guncelleme paketini 3 nokta isaretinden indirdiginiz dosyayi secip yukleme yaparsaniz sorununuz duzelecektir.
Üst Alt