yk2548 kullanıcısının son içeriği

1. Y

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

evet
  2. Y

host dosyası g.gidiyor uygulamasını engellemiş. mesaj bildirimi ayrıca ayarlanmıyor. bildirimlerde sıkıntı var sanki. gmail instagram n11 den görsel bildirim geliyor sesli bildirim gelmiyor. nfc bildirim çubuğundan açılıp kapanmıyor. menü ekranında total ram miktarı ingilizce kalmış. mi6 için...
  3. Y

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

yeniden başlatın cihazı format attıktan sonra. başlattıktan sonra yeniden twrp ye girin görecektir. bende yaşadım aynı problemi.
  4. Y

merhaba 9.5.8.0 yükledim alarm problemi yok yanlız yüz tanıma aktif değil. sizin kullandığınız sürümde(9.5.6.0) yüz tanıma mevcut mu?
  5. Y

Çözüldü mi 6 gcam ön camera ters çekim yapması

stok kamera için.
  6. Y

Çözüldü mi 6 gcam ön camera ters çekim yapması

kamera ayarlarında ayna modunu otomatikten çıkarıp kapalı moda getirin sorununuz düzelecektir.
  7. Y

son sürümde alarm problemi giderilmiş mi diye sormuştum ama sanırım kimse görmedi sorumu. deneyen var mı mi6 için?
  8. Y

mi6 için 9.5.8.0 da alarm sorunu düzeltilmiş mi?
  9. Y

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

mi6 için ses sorunu düzelmiş yanlız muzik uygulaması temaya bağlanıyor. ayrıca mesaj bildirim sesi değiştirilmiyor. ses seçimi tema üzerinden yapmaya mecbur kılıyor ve mesaj bildiriminde bug oluşmuş seçtirtmiyor. şimdilik rastladığım hatalar bunlar. ayrıca host dosyasında gitti gidiyor...
  10. Y

ses yok zaten silip miui pro roma döndüm düzeldi.
  11. Y

merhaba mi6 için son sürümü yükledim yanlız bir sorunum var. video oynatırken instagram da cihaz kasılıyor ayrıca mx player düzgün çalışmıyor videolar donarak ilerliyor bu sorun ip tv uygulamasında da mevcut. iki kez sıfırdan kurulum yaptım ama sonuç değişmedi bu sorun yanlızca bendemi var acaba?
  12. Y

Rom MIUI Pro 7.11.9 Türkçe kimler yükleyecek?(yayınlandı)

hocam super su dan un root yaparken tamamen kaldırılacak dediğinde ok. diyoruz. sonrasında boot ile ilgili birşeyler soruyor hayır iptal evet seçenekli burada hayırı tıklıyoruz ki boot dosyası bozulmasın.
  13. Y

Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

aynen dediğiniz gibi yaptım açıldı. önce root yükledim hosts dosyasını sildim ayrıca sisteme hazır root yapmışken kullanmak istediğim bildirim seslerini de ekledim. sonrasında un root yaptım çokta güzel oldu. aslında rom hazırlanırken bu hosts dosyası silinse daha sağlıklı olur gibi geliyor bana.
  14. Y

Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

cihazda root yok nasıl silebilirim peki
  15. Y

Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

merhaba arkadaşlar bu romda neden gittigidiyor uygulamasının ana sayfa kampanya görselleri açılmıyor? mi5s kullandığım dönemde de aynı şekilde miui pro romda aynı sorunu yaşıyordum. diğer romlarda yokken bu romda bu hata mevcut. g.g. uygulamasında anlık indirimler falan oluyor o afişleri...
Üst Alt