yiigitxq kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım redmi note 8 2021 romunu eski redmi note 8 e yüklersek sorun olur mu

Arkadaşlar elimde redmi note 8 in eski versiyonu mevcut ve cihazıma miui 13 yukleyip denemek istiyorum. Redmi note 8 2021 modeli için miui 13 mevcut fakat benim cihazım için uyumlu değil. Acaba 2021 modelinin romunu eski versiyona kurarsam hard brick olur mu
  2. Y

Yardım İnstagram akış yenilenmeme sorunu

Arkadaşlar son zamanlarda instagramda akış sorunu yaşıyorum mesaj dahil gönderemiyorum. deneme amaçlı vpn kullanarak girdim ve hiçbir sorun kalmadı acaba ne yapmam gerekiyor ?
  3. Y

Uygulama İnstagram kamera sorunu çözümü

insta aero daha uzun zamandan beridir piyasada olduğundan onu önerdim ve sorununuzun çözülmemesi beni gerçekten üzdü. ben denediğimde sorun çözüldü. umarım farklı kaynaklardan sorununuzu çözersiniz :)
  4. Y

Rica ederim hocam ben teşekkür ederim
  5. Y

İnceleme Rom yüklemek isteyenlere öneri

ben yalnızca kendi görüşümü söyledim siz istediğiniz romu yükleyip istediğiniz özelleştirmeleri yapabilirsiniz hocam :)
  6. Y

Herkese tekrardan merhabalar arkadaşlar. Geçenlerde instagramda kamera sorunuyla karşılaştığımı sizlere belirtmiştim ve bugün bu sorunun nasıl giderildiğini sizlere göstereceğim. Öncelikle instagram uygulamamızı kaldırıyoruz ve bu linkten modlu instagramı indirip kuruyoruz. Daha sonrasında...
  7. Y

magisk yardımı ile kendi özelleştirmelerinizi yapabilirsiniz :)
  8. Y

Arkadaşlar geçenlerde dotos aosp rom kullanıyordum ve dotos un acayip derecede şarj yediğini farkettim bundan dolayı dotos rom kullanmanızı pek önermiyorum. dotos kullanmak yerine pixel experience orjinal romunu yükleyip kendi özelleştirmelerinizi yapmanızı öneririm sizin için daha sağlıklı ve...
  9. Y

Yardım İnstagram kamera formatlama sorunu

Arkadaşlar redmi note 8 cihazımda instagram kamerasını açtığımda değişik bi formatla karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır acaba çok can sıkıcı bi durum..
  10. Y

Soru Ekran tazeleme hızı arttırma

Arkadaşlar geçenlerde redmi note 8 cihazıma android 11 dotOS romunu kurdum ve geçtiğimiz günlerde de aosp romlu redmi cihazlarında ekran tazeleme hızının yükseltilebildiğini gördüm. Acaba cihazımın ekran tazeleme hızını yükseltebileceğim bi dosya var mı ?
  11. Y

Uygulama Always on display ekrana zarar verir mi

tamamdır hocam teşekkür ederim hepinize. Aklımdaki soru işaretlerini giderdim konu kapanabilir herkese tekrardan teşekkürler
  12. Y

zaten ips panel olduğu için karanlık ortamlarda diğer piksellerin yandığını da görüyorum onun haricinde stabillik konusunda bi problem olmuyor sadece snapchat bildirimleri geldiğinde ekran kapalıyken göstermesi gerekirken ekranı tamamen açıyor. başka bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar
  13. Y

arkadaşlar bende redmi note 8 var ve magisk ile always on display kurdum ve 10 saniye yanması için ayarladım. telefonumun ekranına herhangi bir zarar verir mi ghost screen vb.
  14. Y

Yardım İnstagram kamera sorunu

Arkadaşlar geçenlerde miui endonezya rom kullaniyordum ve instagram kamerasinda değişik bi formatlama oluyordu daha sonra pixel experience e gectim ve sorun düzeldi fakat pixeli pek beğenmedim ve miui ye geri döndüm ve aynı sorun devam etti acaba bunun kaynağı neredendir ?
  15. Y

Çözüldü Bildirim ledi sürekli yanıyor

Şimdi farkettim şarjım yüzde 20 nin altına düştükten sonra led yanmaya başladı sanırım ondan dolayı olabilir şimdi telefonu şarja taktım bir de şarj olduktan sonra size ulaşacağım Evet arkadaşlar sorun şarjımın az olmasından kaynaklanıyormuş konu kapanabilir.
Üst Alt