yigitiskan kullanıcısının son içeriği

1. yigitiskan

Yardım Mi 5X fastfoot ve rom kurulumu

açıkmış hocam
  2. yigitiskan

rom yüklüyoruz sorunsuz ama açılmıyor hala :D
  3. yigitiskan

64 bit mi flashla denedik olmadı. elle kurulum yapmaya çalıştık bu sefer cihaz tamamen kapandı. hiç bir titreşim yada ses gitmiyor 1565092713 kendimi berbat hissediyorum 1565094485 az önce test point oluşturup 900e den 9008'e de çektik ve fastboot rom yükledik.
  4. yigitiskan

Onu denememişiz hocam. düzeltme :D hemen onu da deneyelim 1565090239 C:\123 diye klasör oluşturup o şekilde denedik ve yine de flash bat hataları aldık
  5. yigitiskan

Evet 64 bitte deniyoruz. Ayrıca sürücü imzaları da kaldırıldı
  6. yigitiskan

Yardım Imei atılmış note 7 format atma hakkında

şuan okuyunca farkettim ki bende uçurumdan dönmüşüm :D imei numarası elimde bile yoktu
  7. yigitiskan

SWADADAS amed hocam mi flashta 'can not found file flash_all.bat" hatası alıyoruz. yada external flash vs. hepsinde hata veriyor :D bunu bi çözebilsek
  8. yigitiskan

Yardım Mi 5x twrp

Hocam kesinlikle doğru söylüyor. Benimde perşembe günü başıma geldi. deneme yanılma denerken telefonda fastboot menüsünün açıldığını ancak ekrana görüntü vermiyor olabileceğini düşünerek hareket ettim. ve mi flash'ta bir anda göründü
  9. yigitiskan

Eğer ekran siyah kalmış ancak titreşim ve ses geliyorsa, çözümü anlatabilirim 4 gün önce bende yaşadım 1565073039 Bende MI 5X kullanıcısıyım ve benim telefonum kilitsizdi. eu rom yükleme işlemlerini adım adım izledim. yazılanların dışında hiç bir şeye rastlamadım ve olumlu bitmesini beklerken...
  10. yigitiskan

Çözüldü [Çözüldü]Güncellerken TWRP sonrası siyah ekran

Arkadaslar sorunu cozdum. ilgilendiginiz icin tessekkurlerimi sunarim. aksam uzeri detaylica.anlatmak isterim nasil cozuldugunu ki baskasinin basina.gelirse.cozsun. ilgilenenlere.tesekkurleeeer
  11. yigitiskan

Yardım mi 5x güncelleme sonrası açamıyorum acilll yardım lütfennnn

aynısı bende de oldu. ne yapacağım
  12. yigitiskan

hocam xiaomi yazılımından anlayan kimse de yok bu şehirde :D
  13. yigitiskan

evet telefoncular da yapamadı. anakartın değişmesini servise yollamamı önerdiler. androbeck mi ne bişiyse ona geçmiş dedi. edl modda bile değilmiş
  14. yigitiskan

valla dün akşama kadar yaptım girmedi. en son bi telefoncuya götürdüm bakalım bekliyorum durumu. daha da et atmam :D
  15. yigitiskan

basıyorum ancak titreşim dışında etkileşim yok. ayrıca şunu farkettim güç tuşuna anlık basınca normalde ki gibi kilitlenme sesi geliyor, yada kilit açılma
Üst Alt