Yigithan48 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru Xiaomi 11T repairli miui 13 cihaza miui 14 upgrade

Mevcutta imei repair yapılmış miui 13 13.02 versiyonu yüklü ve youtubeda vs takılmalar donmalar yaşıyorum.Bundan sebeple miui 14 e yükseltmek istiyorum.Fakat boxum veya ücretli bir programım yok son kullanıcıyım.Bu işlemi nasıl yapabilirim veya yardımcı olabilecek birileri var mıdır?
  2. Y

Yardım A2 lite programların hep sıfırdan açılması sorunu

Arkadaşlar çok şikayetçi olduğum ve her zaman olmayan bir sorundan bahsetmek istiyorum.Bilmiyorum aranızda yaşayan varmı fakat benim çok canımı sıkan bir durum.Misal youtube a girdim bir video izliyorum,whatsapptan mesaj geldi oradanda chrome a girdim diyelim youtube a geri döndüğümde baştan...
  3. Y

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Hocam onun dışında bir yolu yokmu launcherları yükledim fakat hoşuma gitmedi
  4. Y

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Arkadaşlar güncellemeyi yaptım herşey güzel hoş fakat ana ekrandaki google arama motoru sinirimi bozuyor bunu kaldırmanın bir yolu yok mu ana ekran küçülüyor arama motoru yüzünden
Üst Alt