yigitasal kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Güncelleme sonrası mobil bağlantı sorunu

Ağ ayarlarında tercih edilen bağlantı türünü 3 g ye çekince düzeldi. Hattım 3g . Muhtemelen bundan kaynaklı oldu. Teşekkürler.
  2. Y

Yardım Güncelleme sonrası mobil bağlantı sorunu

XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO cihazıma dün sistem güncellemesi yaptım. Güncelleme yaptıktan sonra Wifi sorunsuz çalışıyor. Ancak wifiden mobil veriye geçtiğim zaman bağlantı kuruldu gözüküyor ancak internet erişimi sağlamıyor. Cihazı kapatıp açınca düzeliyor. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
  3. Y

Yardım Note 8 pro meşgul sesi sorunu

Merhabalar; Redmi note 8 pro 64 cihazımında arama yaptığım zaman aradığım kişi telefonu meşgule atınca meşgul sesi gelmemekte. Sadece ekranda "çağrı sonlandırıldı" mesajı vermekte ve arama kapanmaktadır. Konu ile ilgili çözümü olan var ise benimle paylaşabilir mi? Desteğiniz için şimdiden...
  4. Y

Yardım Redmi Note 8Pro Whatsapp Bildirim sorunu

Belirttiğiniz işlemleri yaptım. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.
  5. Y

detaylandırma imkanınız varmı acaba adımları. desteğiniz için çok teşekkürler.
  6. Y

Merhaba; 3 ay önce almış olduğum REDMI NOTE8 PRO 64 GB cihazda zaman zaman whatsapp bildirimleri ekrana gelmiyor. MI BAND 4 cihazını da kullanıyorum. Bu cihaza da bildirim gelmiyor. Diğer programlarda bir sorun bulunmuyor. Ancak whatsapp da bildirimleri her iki cihazın ekranına getirmiyor...
Üst Alt