Yigido2564 kullanıcısının son içeriği

1. Yigido2564

Rehber Google ve Diğer Üçüncü Parti Uygulamalarını/Servislerini/Ürünlerini Neden Kullanmamalıyız? [Android]

RiseUp'ın davet kodlarını sadece orada kayıtlı olan kişiler tarafından veriliyor olması üzdü. Nereden bulayım ben orayı kullanan birini....
  2. Yigido2564

Rom MIUI Pulse 12.3 for Surya (Poco X3 NFC) Android 10 (Q) UPDATE 16/05/2021

usta son güncellemede ki akıllı ağ çalışıyor mu dener misiniz
  3. Yigido2564

Soru Ekran süresi az geliyor

hocam benim sürelerime göre çok uçuk bu değerler. Bir an önce rom değiştirmek istiyorum cidden.
  4. Yigido2564

hocam içime su serptiniz bl kilidini cuma açıp aosp geçicem zaten. Aklımda hep acaba bataryayla ilgili bir sorun mu diye soru işareti vardı. 1607339249 hepinize teşekkür ederim okuyup yardımcı olduğunuz için :]
  5. Yigido2564

hocam benim de aynı şekilde parlaklığı da çok açmıyorum. Sanırım romla alakalı bir sorun
  6. Yigido2564

hocam aslında öyle düşündüm ama ilk sarjda 10 saat almıştım. Gitgide ekran süresi azalıyor gibi geliyor. Her sarj edip kullandığımda bir miktar daha azalıyor verdiği süre
  7. Yigido2564

İyi günler öncelikle. Cuma günü poco x3 cihazımı aldım şuan global 12.0.4 var rom olarak. 60 hzde kullanmama rağmen ekran süresi bana çok az geliyor. Batarya mı sıkıntılı rom mu çözemedim. 5160 mAh göre az geldi bana açıkçası. Normal mi bu saat süresi
  8. Yigido2564

Çözüldü arşiv

Bug olmuş bende de aynı şuan discordda hata var
  9. Yigido2564

Yardım Tercih edilen ağ türünü nasıl kolayca değiştirebiliriz.

Arkadaşlar bir sorum daha olucaktı.. Crdroid 5.11 de tercih edilen ağ türünü kolayca bildirimler kısmından değiştirebiliyorduk. Şimdi evo x teyim ama o simgeyi bulamadım. Onu sonradan ekleme şansımız var mı ( tercih edilen ağ türünü 2 G yapıyordum ve wifiye bağlıyken çok daha az sarj gidiyordu...
  10. Yigido2564

Soru Akıllı Ağ Modu

Tamamdır hocam ayarladım teşekkürleer
  11. Yigido2564

Soru Akıllı Ağ Modu

Hocam exposedın nasıl kurulduğu ve smart network modülünün nasıl kurulduğuna dair ayrıntılı bilgi mevcut mu forumda
  12. Yigido2564

Soru Akıllı Ağ Modu

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olucak. Akıllı ağ modunu biliyorsunuz mi-room da var ve gayet güzel bir özellik. Ben de mi-room kullanmak istemiyorum aosp kullanıyorum akıllı ağ modunu nasıl sağlayabilirim
  13. Yigido2564

Soru Haylou Kulaklıklar

Plus tab2 de... Oyun modu yok ama müzik performansı olarak en iyisii
  14. Yigido2564

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

Çok garip bende 0 kasma
  15. Yigido2564

MIUI 12 Mi 8 SE Masik™ P Android 10 MIUI 12

Ben Revos u uzun zamandır kullanıyorum. Yani miui 12 de bana göre en stabili bu. İki haftada 1 güncelleme alıyor ama stabilitesi miui 12 de en iyisi bunu çok net söyleyebilirim. Ekstra özellikleri yok miroomdaki gibi akıllı ağ vb. Ama eu rom gibi. Super wallpaper ı da var. Sarj süresi de...
Üst Alt