ygtucr89 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Uygulama Always on Display Müzik

Vay be ne Miui mış , yokmu yani bu özellik ..
  2. Y

Uygulama Always on Display Müzik

Merhaba , Always on Display açıkken arka planda xiaomi müzik uygulaması yada radyo vs dinlendiğinde telefonu açmadan müzik kanal değiştirme ara çubuğunu göremedim , yani müzik değiştirmek için ekranı açmadan kanal değişimi yapamıyormuyuz Samsung ta olduğu gibi ?
  3. Y

Soru Always on display

Bu devirde ıps ekran kullanılmaz artık , amoled ekranlı modeller tercih sebebi olmalıdır
  4. Y

Soru Always on display

Lcd ekranla amoled ekranın çalışma şekli bir değil , koyu tonajdaki renkler için amoled ekran piksel enerji harcamaz , böylece batarya perfonmansı artar ve ekran kaliteli renkler sunar.
  5. Y

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Sanırım oldu galiba ? Nasıl istatistikler?
  6. Y

Nasıl yani ?resim görünmüyor mu ?
  7. Y

Merhaba pil perfonmansı ekran süresinden anlamam çok ama süzce android 10 da bu istatistik nasıl ?
  8. Y

Soru Android 10 Whatsapp Açılır Pencere Sorunu

Merhaba , cihazı dün akşam resetledim whatsapp ıda yeniden kurdum , sorun aynı diyor ki android 10 sürümü açılır pencereyi desteklemiyor
  9. Y

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba , cihazı mi shoptan alalı 10 gün oldu ,5 gün önce android 10 geldi yükledim ve MIUI 11.0.4 var , cihazı android 10 a güncelledikten sonra format atmaya gerek var mı ?Tam hakim değilim bu konuya o yuzden sormak istedim
  10. Y

Yardım Mi9T kulaklık mikrofonu algulamama sorunu

Tekli kulaklık var ya youth edition ,
  11. Y

Mesaj geldiğinde ana ekranda kutucuk çıkıyor meaajı okuyorsunuz , bende enteresandır android 10 uyarısı veriyor , telefonu resetlesem mi acaba ?
  12. Y

Yardım Mi9T kulaklık mikrofonu algulamama sorunu

Bende de Iphone kablolu kulaklık takıyorum ,kulaklık çlışıyor fakat algılamadığı için ses ayarları açılmıyor , aynı zamanda xiaomi bluetooth kulaklıkta da aynı sorun var
  13. Y

Android 10 da açılır pencere alıyormusunuz arkadaşlar ?
  14. Y

Merhaba , bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum yahu??
  15. Y

Yardım Mİ 9T yurtdışı sms gönderiyor

Evet operatör ücretlerinden kontrol edebilirsin , çok can sıkıcı birşey
Üst Alt