Yeumyang kullanıcısının son içeriği

1. Yeumyang

Yardım Xiaomi 13 Fiyatı

Fiyat konusunda sizlere katılıyorum iPhone ile yarışıyor Samsung s23 24 bin bandında bu telefon ile rekabet etmek için 23 24 bin bandında olmalıydı şuan s23 çok satıyor kimse üstüne 4 bin verip Xiaomi almaz iPhone 14 bile 32 bin üstüne 4 bin ekle iPhone al değeri kaybolmaz
  2. Yeumyang

Diğer MIUI Sistem Başlatıcı (MIUI System Launcher) ORTA (Uygulamalar) TUŞ Yeniliği!

Bu özellik globala geldi mi bilgisi olan varmı arardim bulamadım
  3. Yeumyang

MIUI 12 Redmi Note 7 Global Kararlı MİUİ v12.0.1.0 QFGMIXM Rom İndirme Bağlantıları

Guncellesem mi diye düşünüyorum malûm ilk guncellemeler hatalarla dolu oluyor
  4. Yeumyang

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Herkese hayırlı bayramlar
  5. Yeumyang

Ana Başlık MIUI 12 Geliyor!

Stabil çalışsın başka birşey istemiyorum 11 de kasma donma sorunları var
  6. Yeumyang

Soru Redmi note 7 hayalet ekran

Redmi not 7 lerin çoğunda var genelde tianma panellerde oluyor ekran değişmeden düzelmez Google Play'de uygulamalar var ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum garantisi varsa cihazın garantiye gönderin
  7. Yeumyang

Soru Telefon Önerisi

İkinci el redmi not 7 bulabirseniz öneririm ikinci el fiyatları 1000 1200 TL civarı değişiyor
  8. Yeumyang

Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Yorumlara katılıyorum 999 dolar bencede çok rakiplerinden 100 200 dolar ucuz olmalı diye düşünüyorum Samsung Huawei ile aynı fiyat politikası izlemeye başladı Xiaomi de illa ki satacaklar ama bu fiyatlara kaç adet satarlar orası düşündürücü
  9. Yeumyang

Yardım Redmi Note 7 aşırı donma

Aynı sorun bendede var arayüzden olduğunu düşünüyorum miui 10 da hiç kasma donma yoktu 11 e geçince donmalar başladı
  10. Yeumyang

Sohbet Trendyol'dan Aldığım Kulaklığın sahte olduğunu düşünüyorum.

İnşallah paranızı alırsınız tahmin etmiştim sahte olduğunu Xiaomi malzemeden calacagini düşünmüyordum Trendyol a da yorum yazarsanız sahte diye belki okuyan olur satın almaz
  11. Yeumyang

Soru Google klavye

Bende bir sorun yok en güncel sürümü yüklü klavye yüksekliği ile ilgili olabilir mi ayarlara baktınız mı
  12. Yeumyang

Sennheiser CX 200 Street II veya Xiaomi hybrid pro hd ikisinden birini alacağım indirim takip ediyorum indirime girse birini alacağım
  13. Yeumyang

Bazen sahte ürün satabiliyorlar bim gibi bir şirket bile sahte Apple ürünü satmıştı ürünü iade alacaklarını sanmıyorum servise verip tutanak tutturmanız en iyisi olacaktır
  14. Yeumyang

Benimde almayı düşündüğüm bir kulaklık ama sahtesi çok var piyasada orjinali 150 TL ve üstü hatta bende baktım ama sahte olabilir diye sipariş vermedim tahminimce sahtedir Xiaomi nin malzemeden calacagini sanmıyorum
  15. Yeumyang

Yardım Redmi Note 8 Arayüz Kasma Problemi

Aynı sorun benim not 7 de var ama ben pek sorun yapmıyorum bazen canımı sıksada pek önemli değil miui 11 e geçtikten sonra donma kasma yapmaya başladı önce hiçbir sorun yoktu not 6 pro da da aynı sorun var miui 11.2 ile düzelir diye umutluyum
Üst Alt