Yeşil Okçu kullanıcısının son içeriği

1. Yeşil Okçu

Yardım MIUI 12 şarj hakkında

Cihaz garanti kapsamı dışına çıkmadan miui 11 dönmek mümkün müdür?
  2. Yeşil Okçu

Yardım MIUI 12 şarj hakkında

MIUI 12 ye gectigimden beri ekran süremde ciddi bir azalma meydana geldi. MIUI 11 de 8-9 alırken MIUI 12 de Bu süre en fazla 5 saat . Ekran süresi uzatmak icin tavsiyeleriniz var mı? Sürüm: 12.0.2 Global Kararlı AOD:Açık
  3. Yeşil Okçu

Soru Mi 9t mıuı 12

Bana geldi ertesi gün güncellerim diye indirmedim. Ertesi gün baktığımda güncelleme yoktu. Sorun nedir
  4. Yeşil Okçu

Yardım Mi 9t Miui 12 Güncellemesi

Güncelleme bana geldi, yarın güncellerim diyip indirmedim. Ertesi gün güncellemeyi benim telefondan geri çektiler galiba şimdi sistem güncel diyor. Aynı sorunu yasayan var mı?
  5. Yeşil Okçu

Yardım Kamera anlık açılıp kapanıyor

Hayır bulamadım hocam
  6. Yeşil Okçu

Soru Mi 9T Cam

Tamamdır teşekkür ederim
  7. Yeşil Okçu

Soru Mi 9T Cam

Teşekkürler Nano cam fiyatı nedir? her telefoncuya var mıdır?
  8. Yeşil Okçu

Soru Mi 9T Cam

Ekrana cam taktırmayo düşünüyorum. Parmak izi performansını etkiliyor mu
  9. Yeşil Okçu

Hocam sık sık olan bir sorun değil. Mesela daha demin olduysa 2 gün olmaz. Ama ondan sonda tekardan oluyor işe yarayıp yaramayacağını ancak 2 güne söyleyebilirim
  10. Yeşil Okçu

Mi 9T kullanıyorum. Alalı 3 hafta oldu. MIUI 10 dayım ve bazen kamerayı açıp ön kamera geçme tuşuna bastığımda ön kamera açılıyor- kapanıyor açılıyor. Bu yazılımsal mı ?
  11. Yeşil Okçu

Yardım İndirilen uygulamaların ineceği sayfa Hk.

İyi akşamlar. Mi 9T kullanıyorum, Google Play'den herhangi bir uygulama indirdiği de ana ekrana inmesini istiyorum ama diğer sayfya iniyor. Bunu nasıl ana ekran olarak ayarlayabilirim
  12. Yeşil Okçu

Sohbet Mi 9t Kullanıcı Görüşleri

Elime Cuma günü geçti. Ben de MIUI 11 android 10 ikilisi hakkında pil performansı iyi değil yorumları okumuştum. Android 9 MIUI 10 kullanıyorum. Performansı gayet iyi bence
  13. Yeşil Okçu

Soru Hangi MIUI Sürümünü Kullanmalıyım?

Teşekkürler hocam. MIUI 10 da devam edeyim biraz.
  14. Yeşil Okçu

Bilemedim hocam ya. MIUI 10 un performansını beğenmiş herkes 11 e geçip pişman olan çok gördüm. MIUI 11 geçmezsem ne kaybederim? 1589559964 Teşekkürler hocam
  15. Yeşil Okçu

Hocam telefonu garantili aldım. Rom işlerine daha girmek istemiyorum. MIUI 11de batarya performansında çok büyük düşüşler var diye okudum. Bu doğru mu?
Üst Alt