yenfiz kullanıcısının son içeriği

1. yenfiz

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

botloadet ac ımeı tamır et sonra yedek al modem dosyalarını, guncelle eger botlop olursa eski sürümlerden tgz rom ındır flasla ımeıler ucmuyor, ama gıne de twrp ıle modem dosyalarını yedek almanda fayda var..
  2. yenfiz

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

bugun o kadar cok kısının cıhazı patladı kı bu guncellme yuzunden malesef bu dosyalar bı ıse yaramadı tekrar recovery ekranında takılı kalıyor cozum ıse flashtool ıle tgz rom ındırıp kurmak oldu ama ıcındekıler sılındı, mumkunse guncelleme yapmadan once modem dosyalarını yedek alıp bır kosede...
  3. yenfiz

Yardım Güncelleme yaptım telefon kilitlendi

m3 poco dosyası yok dostum ıkı dosyada da mi9t var duzeltırsen sevınırım
  4. yenfiz

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Merhaba rardan cıkan mi9t dosyası ısmınde cıkıyor m3 poco ya uygulanıyor mu? ve calıstırdıgımda dos ekranı gelıryor ve kayboluyor malesef :/
  5. yenfiz

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Evet arkadaşlar yenı surum note 8 cıhazların cogunda twrp dosya sıfresını okuyamıyor... twrpyüklüyorum ama anlamsız karakterler cıkıp dosyaları görmüyor diyenler iyice uygulasın duzelıyor, tek tus twrp yukledım karısık ısımlerın oldugu dosya kısmına geldım ve dosyalara erısımım olmadıgı ıcın...
  6. yenfiz

Rehber Bootloader Kilidi Açmadan Sürüm Düşürme/Değiştirme Yöntemi

Aynen bu hata olunca hata var zannettım ama sıkıntı olmadan telefonu yenıden baslatınca endonezya rom yuklenmıs oldu tesekkurler :)
  7. yenfiz

Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

Eyvallah kardesim, başından beri . Python u yüklerken . Python patch ı seçmemişim, ve başlat kısmında cmd den yazınca komutu hepsi düzeldi, eyvallah.. 1620244487 . Python u yuklerken patch linkini seçip tekrardan deneyın bende de aynıhata vardı oldu..
  8. yenfiz

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

sorum yaşayanlar OrangeFox-ginkgo-stable@R11.0_1.zip ile yola devam etsin son cıkan note 8 surumlerını orangefox desteklıyor...
  9. yenfiz

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Bu programı yapan adama tesekkur edıyorum ve bu konuyu paylasana gercekten yıl 2021 hala ıs goruyor...
  10. yenfiz

Silinsin

Sorun yasayan arkadaslar, twrp-3.4.0-14-toco-mauronofrio olan twrp dosyasını indirin ve onu flaslayın hem root oluyor hemde tekar acılmama problemı cozuluyor, Konu sahıbınden rıcam Bu recovery dosyasınıda konuya eklersenız sevınırım... Not: twrp-3.4.0-14-toco-mauronofrio dosyasını tektus twrp...
  11. yenfiz

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.6.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Fastboot linkini ana konuya eklerseniz sevinirim.. https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QGGMIXM/begonia_global_images_V12.0.6.0.QGGMIXM_20210118.0000.00_10.0_global_34e25c02e6.tgz
  12. yenfiz

Soru IMEI atmak için sıfırlama şart mı?

twrp yi silmek için recovery dosyasını flaslamak ıcın cogu tamırcı rom atııyor tek recovery dosyası ıle yaparsan hıc bırsey sılınmeden tamır edılır..
  13. yenfiz

Recovery Redmi 7 - Twrp 3.3.1-0317 Tek Tuş Yükleme Aracı

eyvallah birinin işine yaradı sağolasın...
  14. yenfiz

Recovery Redmi Note 9 Pro - Twrp 3.4.0-14 Tek Tuş Yükleme Aracı

rar şifresi nedir acaba
  15. yenfiz

Yardım Note 9 PRO ROM Tavsiyesi

Merhabalar, Endonezya romda çalışıyor dediler, sadece hindistan romda yok nfc.. bende bootloader acmadan yukmele denemelerı yapıyorum endonezya romunu, XiaoMiTool V2 ile deniyorum olursa buradan yazacağım...
Üst Alt