Yed66 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru Mi 9 Garantili mi garantisiz mi?

Ben masraf açısından değil de daha çok şebeke internet yavaşlığı konularından dolayı tereddüt rdiyorum. Yoksa Huawei ve Apple harici servis sikintuki.
  2. Y

Aynen ben de öyle ilacagini dusunuyirum. Fiyat politikası değişmeye başladı Xiaomi nin hele Türkiye de. 1576483524 Arkadaşlar hazır burdasiniz bu mi 9 da garip ahize sesi var. Hepsinde mi böyle sanki hoparlör alt tarafta ama ses üste doğru geliyor gibi sanırım üst kısma sigmamis. Bu durum mi9 t...
  3. Y

Çok haklisiniz ama ben dediğim riskten dolayı feragat ettim. Yine de düşüneceğim tşk ederim.
  4. Y

Geçen gün face de paylaşmıştı birisi kapanırken zor kapanıyor diye. Risk etmek istemedim.Aslında mi 10 u beklemek mantıklı ama. mevcetin tşk ederim
  5. Y

Daha hafif ve ince olması bir de mi9tpro daki açılır kameradan sıkıntı olacağını düşündüğüm için. mevcetin
  6. Y

Teşekkür ederim ama Mi 9t pro dusunmuyirum.
  7. Y

Arkadaşlar ikinci el 128 lik mi 9 arkadasim 3500 e birakacak telefonu biraz inceleme fırsatım oldu iyi hos telefon ama sanki 3500 de etmez gibi geldi bana. Garantisiz almak daha mı mantıklı arada 1000 TL fark var aslında sorum şu imei sonrası şebeke sorunu yok band 20 sorunu, şarjı az gitme...
Üst Alt