yavuz21 kullanıcısının son içeriği

1. yavuz21

Yardım Note 10s Rpsemary İmei gitti çözüm?

Merhaba Arkadaşlar cihazı kurcalarken imei silindi. cihazda Global Beta Miui 13 Yüklü şu an ne yaptıysam imei geri gelmedi. Yardım edebilecek birisi varmı ücretli programlarla yapanlar var internette ama onlarla uğraşamadım diğer türlü denediklerim de çalışmadı.
  2. yavuz21

MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM İndirme Bağlantıları

bende de aynı sorun var whatsap ve duo da
  3. yavuz21

Yardım Mi6 Custom Rom Pusula Sorunu

Persist img dosyasını bu forumda paylaşılan MIUI 11 stock rom sürümünden buldum yükledim fastboot ile ama değişiklik olmadı. Başka yöntemler denemeye devam edeceğim.
  4. yavuz21

Hocam bu ekranın aynısı bende sadece boş bir daire olarak çıkıyor ve yazılar da bomboş. Daha detaylı bir araştırma yaptım ve bu arada şu iki başlığa rastladım https://forum.xda-developers.com/t/guide-restoring-persist-partition-to-fix-all-kinds-of-sensor-issues.3906424/...
  5. yavuz21

Öncelikle geri bildirim yapmam uzun sürdü eu romun ilgili sürümünü indirdim ve kurdum ancak pusula gene çalışmıyor donanım testinden de baktım ama sensör yok gibi hiç bir tepki yok malesef. Bilgisayar ile stock romu flashladigim zaman düzeliyor neden kaynaklanıyor bu sorun anlam veremiyorum.
  6. yavuz21

Xiaomi mi 6 cihazımda bu forumdaki, xda sayfalarındaki ve eurom kaynağından pek çok rom denedim ama sanıyorum herkes ortak vendor kullandığı için hiç birinde pusulanın manyetik alan sensörü çalışmıyor konu ile ilgili tüm testleri yaptım ve detaylı arama yaptım ancak şimdiye kadar kimse fix...
  7. yavuz21

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Pusula çalışmıyor manyetik alan sensöründe sorun var
Üst Alt