yattarali kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

valla bilmiyorum hangisi daha iyidir. pil performansı kasma falan olmaması önemli
  2. Y

uygun eu romu bulamadım valla
  3. Y

12.5 tan 10a dönmeye çalışıyorum eu rom. nasıl yapmalıyım. her videoda farklı anlatıyor
  4. Y

bende de 1 çıkıyor naptın
  5. Y

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Arkadaşlar ben bu şekilde çözdüm alıntıdır Android GPS Çalışmıyor – GPS Aranıyor Sorunu nasıl giderilir? GPS verilerini indirmek ve güncellemek oldukça kolaydır. Ancak GPS verilerini indirmeye zorlamak için GPS Status & Toolbox adlı ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunu yaparken...
  6. Y

Uygulama Peel Remote ( Custom Romlar için en iyi kumanda uygulaması)

Play Store'da yok mu. Play protect uyarı verdi
  7. Y

Yardım Fotoğrafların kopyasinin oluşması

Albümlerde tum fotoğraflara girince ayni resimden bir sürü kopya gözüküyor. Senkronizasyonu kapattim resimleri sildim düzelmedi
  8. Y

Yardım Fotoğrafların Kopyası Olması

Hayır yedeklemeyle alakalı ama tam çözemedim. Miui yazılımının buglarindan viri iste. Bi daha xiaomi almam
  9. Y

Yardım Fotoğrafların Kopyası Olması

Arkadaşlar galeride sorun yok ama tüm fotoğraflara tıklayınca aynı fotoğraf defalarca kopyalanmış oluyor
  10. Y

Yardım Çöp Kutussundan Silinen Fotoğraflaı Geri Getirme

Tarayıcıdan i.mi.com a gir ordan bak belki bulursun
  11. Y

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

turkcelle geçtim rahatladım. imkanı olan geçsin. ttelekom cihazımı 4.5g destekli diye bi kaydedemedi gitti
  12. Y

Yardım Mi9t 4.5 g sorunu

İnternet de kazaniyorsun ama kayitlilar kadar değil. Arada bir veriyor vermiyor
  13. Y

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

Bir kac gün sonra eski haline dönüyor boşa uğraşmayın
Üst Alt