yasinerol kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Mi Note 3 Sensör Problemi

kendi persist klasörümü silip diğerini kopyaladım..
  2. Y

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

bu miui.eu ile pro romlar arasında çok fark var mı?
  3. Y

malesefki.. birisinden persist klösörünü aldım miui 9 sürümündeyken denedim ama gene ekran dönmüyor...
  4. Y

Yardım Persist Dosyası

Beyler eu. romuna geçtikten sonra ne yaptıysam telefonun otomatik çevirmesini çalıştıramadım.Kaç kez rom değişip persist flaşladım olmadı.En son çare Magisk flaşlayıp root explorer yükledim.. Sizlerden rİcam mi note 3 deki persist dosyasındaki sensors dosyasını bana atabilir misiniz? yada direk...
  5. Y

cevaplarınız için teşekkürler.. Teli rootlayıp root exp. apk yi kurdum , persist sensör dosyasını atabilecek birisi var mı?
  6. Y

yardımcı olabilecek birisi var mı?
  7. Y

Bunda yükleme kısmında persist çıkıyormudur? 1537545771 bunda imaj flaşlama kısmında ne seçmemiz gerekiyor , persist yok?
  8. Y

Yardımcı olabilecek birisi var mı?
  9. Y

Yardım Mi Note 3 Sensör Problem

#1 Arkadaşlar geçen miui.eu roma geçiş yaptım.Gayet güzel rom ama bazı sıkıntıları sonradan farkettim. Telefon ekranı dönmüyor , adım sayar çalışmıyor, ekranı kaldırınca uyandır çalışmıyor..Yakınlık sensörü gibi sensörler çalışıyor. Forumlarda persist yüklenmesi gerektiğini gördüm.Twrp 321 den...
  10. Y

Yardım Mi Note 3 Yakınlık Sensörü(proximty sensor)

twrp 321 den yapıcaksın ozaman persist kısmı geliyor ama o kısımdan yaptım bende sensörler düzelmedi D:S miui.eu roma geçince oldu bendede
  11. Y

Arkadaşlar geçen miui.eu roma geçiş yaptım.Gayet güzel rom ama bazı sıkıntıları sonradan farkettim. Telefon ekranı dönmüyor , adım sayar çalışmıyor, ekranı kaldırınca uyandır çalışmıyor..Yakınlık sensörü gibi sensörler çalışıyor. Forumlarda persist yüklenmesi gerektiğini gördüm.Twrp 321 den...
  12. Y

Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

beyler bilgisayarda böyle ekran geliyor ama telefonda mavi twrp ekran geldikten sonra turuncu bir ekran gelip kapatıyor ne yapmam gerek?
Üst Alt