YasinDemirWBH kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rom Samsung J7 2017 Pro

Merhaba Samsung J7 Pro Miui Yazılım Var Mı ??? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. Y

Tema IOS Temaya devam...

3. Part hatasi veriyor nasil cozerim. GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Y

GM 5 Plus

Değişiklik iyidir deneme amacli dervisates Sef Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. Y

GM 5 Plus

Baska Bir Yerden Buldugum Miui Rom İle Sorun Kalmadi Hepsi Aktif Cift Hat SorunSuz Calisiyor. [emoji5] GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Y

GM 5 Plus Miui Rom Problem

Baska Bir Yerden Buldugum Miui Rom Guzel Cift Hat Hepsi Aktif. [emoji5] GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Y

Tamamdır sw33tking Sefim GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Y

Merhaba GM 5 Plus Cihazima Miui Rom Kurulumu Yaptım Fakat Sim Kart Takılı Olduğu Halde Simkart Takın Hatası Çıkıyor.Tekrar Stock Roma Dönüş Yaptım Simkart Calisiyor.Problemi Nasıl Hallederim. GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Y

GM 5 Plus

Merhaba Ben kurdum Fakat Sim Karti Takin Diyor.Tekrar Stock Rom Kurdum Kartlar Calisiyor Sorun Nedir ? EPAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt