yasinco kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım mi 6x cihazım fastbootda kaldı twrp veya pitblack yazamıyorum

hocam derse yetiştim ,giderken telefonu da telefoncuya bıraktım çok fahiş fiyat çekti ,yine de allah kerim dedim onay verdim gittim okula,geldim o da yapamamış yazılım yüklemiş 4 5 tane olmamış(bana söylediği o yani) kalsın bir gün dedi bende yok deyip almadım,kısacası dediğiniz gibi driver da...
  2. Y

Recovery [Official] Xiaomi Mi 6x - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam merhaba, error cannot oper twrp....... img hatası alıyorum,çözüm nedir?
  3. Y

hocam yanlız bu video cihaz açıkken için gösteriyor sadece
  4. Y

cihazı görmüyor,sürücler güncel ve yüklü pc ye takınca ses geliyor fakat komut pencersine fastboot devices yazıp kontrol ediyorum görmüyor 1664742119 hocam hakkınız helal edin sizide yoruyorum fakat sabah 8 de dersim var yapmam lazım bu gece
  5. Y

telefon açılmadığı için usb hata ayıklamayı açamıyorum ,sıkıntı olur mu hocam
  6. Y

bi bir çok yöntem denedim fakat yöntemlerin ismini bilmiyorum
  7. Y

Abilerim durum şöyle pitblack üzerinden telefonu sıfırlayacakken yanlışlıkla romu sildim kurtarayım diye uğraşırken pb de gitti , cihaz fastbootda kaldı ,internetteki pb veya twrp yükleme videolarının tamamını izledim fakat ne oluyorsa artık bi türlü kuramadım,yardımcı olursanız çok çok...
  8. Y

Yardım wps yok

Beyler xiaomi mi 6x kullanıyorum Android 8de iken wifi kurabiliyordum(wifi warden ve wpa wps connect ile) fakat şimdi Android 9 ile wps tuşu kaldırıldı.Şimdi herhangi bir uygulama ile kırabilir miyim veya wpsyi herhangi bir şekilde açabilir miyim?
  9. Y

Yardım Mi 6x rom kurma

evet Allah Stoya hocamdan razı olsun.
  10. Y

Yardım Mi 6x rom kurma

ayrıca ,ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim hocam.
  11. Y

Yardım Mi 6x rom kurma

hallettim sonunda hocam şu an zip kuruluyor 1583322210 zip kurulduktan sonra vidonun devamındaki şeyleri yapıcam sonrasında rom için sizden haber bekliyorum
  12. Y

Yardım Mi 6x rom kurma

hocam videonun 4.33 dakikasına kadar her şeyi adım adım yaptım fakat benim bilgisayrımda telefonu videodaki şekilde görmüyor kopylama yapamıyorum ayırca telefonda da aynı twrp gibi şifre istiyor.
  13. Y

Yardım Lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim

hocam adb den twrp yüklüyorum fakat şifreli gelioyr dha sonra wipe yapıyorum bu sefer içindeki rom siliniyor twrpyi kapatıp tekrar romu yüklüyorum bu sefer tuşlardan twrpye girmiyor adb den tekrar twrp yi çalıştırdığımda yine şifre istiyor kısır döngüye girdim
  14. Y

hocam telefonda zaten şifre yoktu.. ayrıca mi 6x için global rom yok diye biliyorum 1583319285 hocam twrp yükleyemiyorum malesef detaylı anlatabilir misiniz lütfen
  15. Y

Dün xiaomi mi 6x telefonumda rom güncellemesi yapmak istedik eu stabil rom kuracaktım fakat yanlışlıkla çin romu kurdum ve nasıl olduysa twrp silindi ve şimdi güç tuşu+ ses açma tuşunu basılı tutunca 3 seçenekli bişey çıkıyor ilk başta bu dediğim yer çinceydi ama şimdi ingilizce oldu .abd den...
Üst Alt