Yasinakoz kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Play store cihazını bu sürümle uyumlu değil hatası

Dediğiniz çözümleri uygulayacağım en kısa zamanda teşekkürler yardımlarınız için
  2. Y

Magisk modülünu diyosunuz sanırım konusunda vardı onuda modül olarak yükledim fakat degisen bir şey olmadı Google'a boyun egecegiz artık
  3. Y

Dediğiniz yöntemlerin hepsini denedim bir kaç yöntemde ise cts profil fail kaldı sadece yine olmadı bilgi birikimim bu konuda yetersiz kaldı 😄 MIUI eu kullanırken sorun olmuyordu fakat linage de sorun oldu ama linageosla devam edicem yinede çok daha hızlı ve akıcı MIUI a göre
  4. Y

Sanırım bir çözümü yok böyle kullanmaya devam edeceğiz denediğim onlarca çözüm işe yaramadı
  5. Y

Forumda bildiğiniz işe yaraya bir konu var mı varsa linkini paylaşabilir misiniz
  6. Y

Poco X3 nfx kullanıyorum linage os 19.1 yüklü ve rootlu Xiaomi eu stabil 12.5.7 kullanıyordum oradaki mi music uygulaması ve Netflix i linage os ta yükleyemiyorum. Fotoğraflarda görülen hatayı alıyorum cihazınız bu sürümle uyumlu değil APK olarak yüklemeye çalıştığımda cihazınız destekleniyor...
  7. Y

Rehber Viper4Android Profil Yapılandırması (En İyi Sesi Alın)

Bu alandaki kısımlar bende çalışmıyor sürümden mı kaynaklı acaba. Bu ayarlar işe yarıyor mu ?
  8. Y

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Sizce bu hazır ayarlardan hangisi en iyisi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Y

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Ağır çekim modunu çalıştırma şansımız var mı bide pocof1 960 FPS desteklerken MI6 ya neden bu destek sunulmadığını anlamıyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Y

Mod (31.01.20) Oreo-Pie - Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Camera2api-60FPS...)

Slow motion bende hata veriyor sebebi nedir nasıl cozebilirim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Y

Dosyayı başka bir yerden indirme şansım varmı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Y

Linkyeki dosyayı indiremiyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Y

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Mi6 için yenilikler eklenecek mi guncellemelerde MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Y

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Bu özelliği mi6 için kullanabilme şansımız varmı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Y

Yardım ''Uyandırmak için kaldır'' Sorunu

Bende MIUI pro kullanıyorum zaten ama bende yok MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt